Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a tökön rugas anyira faj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tökön rugas anyira faj, akkor a felesegek miert nem rugjak meg jo erosen a ferjuket mikor azok bantalmazzak oket?

Figyelt kérdés
Meg mikor nem figyelnek oda jo erosen megrugjak oket es mondjak nekik meg,hogy meg kapnak ebbol ha megegyszer hozza nyulnak.

2016. febr. 2. 19:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
erről a kérdésről az jut eszembe mikor a Kincskereső kisködmönnel pélálózott egy tanár (melyben a főhos elintézte az őt terrorizáló Cintulát), ahelyet hogy ő fegyelmezne. együgyűen úgy gondolta hogy mindenki védje meg magát hisz nem lehetetlen. igenám csak mi történt 1,2,3,4 nappal később??? a papírforma ugyanis nem borul mindig csakmert egyszer megtörtént.
2016. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező javaslom csináld ezt veszélyhelyzetben mikor nincs menekülési útvonal, mint általában a sarokbaszorított bántalmazottaknak. Aztán mikor a másik kiveri az összes épp fogad rájösz. Amúgy ennyi aggyal gyerek lehetsz. Mit keresel itt? Ez a nagykorúak játszótere.
2016. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
74%

Ott kezdődik a történet, kislányom, hogy a nőkbe lényegesen kevesebb agresszió szorult, mint a férfiakba. Ennek evolúciós okai vannak, a férfinak ugyanis eredetileg az IS volt a szerepe, hogy megvédje a családját. Ehhez pedig nagy adag agresszióra volt szüksége. Evolúció bácsi pedig arra nem volt felkészülve, hogy a hülye ember ilyen társadalmat, ilyen erkölcsöket fabrikál magának.

Ott folytatódik, hogy a tökön rúgáshoz is elég nagy adag agresszió szükséges, ami legtöbb nőben nincs meg. Arról nem is beszélve, hogy van viszont egy gátlás bennük a fajfenntartást hátráltató sebek okozásával szemben.

Ezek összegzéseképpen az jön ki, hogy a nő, ha képes is valakit tökön rúgni, az vagy egy vadidegen férfi, vagy egy nagyon gyűlölt férfi.

2016. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Ha valki megut azt hogy nem rugod tokon?Agreszio mikor lesz ha akkor nem ha bantanak.
2016. febr. 11. 16:06
 25/36 anonim ***** válasza:
95%
mert abból ilyen esetben nem agresszió lesz hanem félelem, te valami gyengeelméjű vagy vagy mi van hogy nem érted meg azt amit már 625 ember leírkált itt neked?
2016. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Meny a francba te segdugacs!
2016. febr. 14. 15:25
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
megválaszoltad a kérdésem, köszönjük emese:D
2016. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
96%

48 kiló vagyok, 154 cm. Az exem 87kg, 180 cm.

Mikor ököllel arcon vágott, két helyen történő el a csont. Majdnem elájultam, földre estem. Aztán megragadott és hozzávágott a szekrényhez. Eltört több bordám, és elájultam.

Többre nem emlékszem, a szomszéd szedte le rólam, hogy ne öljön meg.

Én kérek elnézést, hogy szédülve, agyrázkódással a kövön fekve nem rugdostam tökön és hagytam magam verni. Ezek szerint én voltam a hibás.


A verés miatt is én voltam hibás, elvégre lemerült a telefonom, és amíg nem voltam elérhető, akár kefélni is lett volna időm. A munkahelyemen több férfi is dolgozik, lehetőség is van. Meg ugye amúgy is: miért születtem nőnek.


Igaza van a kérdezőnek. Mindig a nő a hibás. Ha megverik, ha megerőszakolják, ha megölik, ha kirabolják. Elvégre miért nem védi meg magát?! Sőt, előre tudnia kell, hogy most meg lesz ütve, hogy ő rúgja tökön először.


Most úgy védem meg magam, hogy sose lesz pasim. Akkor nem üthet meg.

Mikor legutóbb elküldtem egy nyomulós pasit, akkor megkaptam, hogy egy válogatós, felszínes ku.rva vagyok, és reméli halálra ba.sznak a migránsok.

Ez is az én hibám.


Elvégre pi.nával vert meg az isten.

2016. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Kérdező írj rám privatban ha tudsz!-)
2016. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Minek tökönrugni? Szerintem sokkal egyszerűbb álmában elvágni a torkát, nem? :)
2016. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!