Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi, hogy mit gondoltok rólam? ( Részletek lent)

Figyelt kérdés

Azzal a problémával küzdök, hogy a páromnak szeretnék megfelelni, de egyszerűen reménytelennek látom és tartom a helyzetet.

A következő a felállás, 23 éves lány vagyok, 1 éve vagyok a párommal jelenleg külön-külön háztartásban élünk. A párom 27 éves. Régen mielőtt nem ismertem meg őt, egy pörgős lány voltam, aki ritkán járt haza és bulizott és csavargott. Ahogy megismertem a párom, ez megszünt. Nem járok sehova, megszakítottam a barátaimmal a kapcsolataimat és az egész külvilággal. Senki nem tud elérni maximum a testvéreim által, ha valaki érdeklődne utánam. A régi telefonomat kártyástól kidobtam, vett egy telefont és egy sim-kártyát, amit csak 3 ember tud, az az, anyukám, a párom és a nővérem. Olyan lány vagyok, aki mos, főz és takarít és aki mindig ki készítette neki a munkásruháját vagy netán fürdött és otthon volt, akkor az otthoni ruháit. Nem nézhetek se jobbra se balra, ha mellette vagyok, nem szólhatok semmiért, ha valami bánt.

Nem tartom magamat papucsnak ,mert úgy gondolom, hogy egy igazi nőnek ez a dolga, legalábbis a szüleim így neveltek fel. Csak azt nem értem, hogy a párom miért nem becsül meg és miért nem vagyok elég neki! Vélemény?


2016. febr. 3. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg menekülj, amíg tudsz...

Nem tartod magad papucsnak, de szép lassan az lettél. Ebből nincs más út, csak a szakítás.

Miért, mi lesz a kedves kis pároddal, hogyha neki kell elmosogatni, vagy kivenni a szekrényből a ruháit?? Leesik a karikagyűrű az ujjáról vagy mi?

Egy igazi nő erős és öntudatos és nem hal meg a párja nélkül. És egy igazi nőhöz olyan férfi illik, aki maga is megcsinálja a dolgait.

2016. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre megadtad a választ: sülve-főve együtt, a régi éned megtagadtad, sikeres háziszolga lett belőled. Te is belementél. Egy párkapcsolat nem a külvilág megszünésével jár. Ilyen egyszerű a krdésedre a válasz.
2016. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Más nevelést kaptam a szüleimtől. A mi családunkban nem megengedhető, hogy a férfi csinálja, tegye meg azokat a dolgokat,amit a nőnek kell.
2016. febr. 3. 17:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog, hogy elvégzed a háztartási munkákat, ez szerintem megegyezés kérdése, ha nektek így kényelmes.. (Bár szerintem pl. kimosni valaki ruháit, vagy még ki is készíteni, az nem ugyanaz, kikészíteni kb. az ovisoknak szokták... Nekem nem kellene egy ilyen nagyra nőtt gyerek)

Viszont attól, hogy te otthon elvégzed a "női teendőket", az nem egyenlő azzal, hogy teljesen aláveted magad neki, nem mész sehová, nem tartod senkivel a kapcsolatot. Ez már rabszolgaság.. Mondom mindezt úgy, hogy a hagyományos családmodellben hiszek én is, vagyis elsősorban feleség és anya szeretnék lenni, és csak másodsorban dolgozó nő. De ez nem jelent egyet az általad leírt élettel. Egészen pontosan papucs vagy, hiába tagadod.

2016. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amint már említettem, hogy a hagyományunk és a szokásaink nem engedheti meg, hogy olyan nő legyek, mint az átlag. A kérdés inkább az, hogy miért nem vagyok még így sem elég neki....
2016. febr. 3. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kevesebb néha több. Értem hogy úgy érzed, hogy az a dolgod, hogy neki minden kényelmet maximálisan biztosíts, de ez az az eset amikor átesel a ló túlsó oldalára. Mindeközben pedig feladod önmagad. Gyakorlatilag egy nulla az életed a párodon kívül. Értem én, hogy családi hatás, meg így lettél nevelve, de a helyzet az, hogy nem feltétlenül az a szent amit a szülők neveltek beléd, és bármennyire is szerettek téged, nem biztos hogy jót is tettek ezzel neked. A helyzet az, hogy a szüleid, mondhatni betanították neked, hogy éljél egy párkapcsolatban és te gondolkodás nélkül ehhez tartod magad. Szerintem el kéne szakadnod a szüleidtől, és tőlük kéne nagyobb távolságot tartani, nem a külvilágtól. Nem bántásból mondom ezeket, építő kritikának szántam.
2016. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de szerintem tudok hasznosat hozzátenni.


A helyzet az hogy sajnos (vagy nem sajnos) a legtöbb férfi képtelen tisztelni egy olyan nőt, aki ennyire behódol neki. Persze ettől még jól érzik magukat a kapcsolatban, mert kiszolgálják őket, talán szeretet is van, de tisztelet nincs. Ezért érezheted azt hogy nem becsül meg.


A másik meg hogy a te esetedben nem is tudom mit kéne megbecsülni. Barátaid nincsenek, gondolom hobbid sem nagyon. Lehet hogy tévedek, de az olvasottak alapján nem úgy tűnik, mintha különösebben érdekes személyiség lennél. Teljesen elveszel ebben az alárendelt szerepben.

2016. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Cselédnek tökéletes vagy, de másra nem kellesz neki. Mert az ilyen behódoló ,megfelelési kényszeres, minden kívánságot teljesítő, papucs nők egy idő után unalmasak nekünk férfiaknak. A "barátod" szolgának megtart, de valószínűleg más nőknél keresi a boldogságot, hisz benned semmi érdekes nincsen.
2016. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Leírom úgy, hogy értsétek, hogy nálunk ez miért van így. Faj gyűlölő emberek hagyjanak és kíméljenek.

A lényege ennek az egésznek, hogy mind a ketten cigányok vagyunk és mind a ketten tudjuk, hogy az "asszonynak " mi a dolga és az " embernek" is.

Így talán, aki ismeri a velejáró szokásokat és hagyományokat talán jobban megértik a helyzetemet. Mielőtt félreèrtés lesz, semmi bajom a magyarokkal!

2016. febr. 3. 18:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem vagy jó neki, amiért nem tudja senki sem egy egész életen át ugyanazt az ételt enni még akkor sem, ha előtte a kedvence volt.

Először csak megunod, utána megundorodsz tőle - értsd: a párod idő kérdése, és fizikailag is terrorizálni fog.

Ahhoz, hogy tiszteljenek egyenrangúvá kell válnod. Erre viszont neked ahogy látom semmi igényed nincs, ezért sajnos ez a helyzet soha nem fog megváltozni. Rabszolgának jó leszel, de soha nem fog emberszámba venni a barátod.

2016. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!