Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyunk eggyütt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk eggyütt, ha unalmas vagyok az mit jelent a nőknél?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőjével jó kapcsolatot ápolok, és elbeszélgettek és úgy érzi, tulságossan rávagyok akadva. Pl mindig tudom mitcsinál, egész nap irkálok neki, stb..

Egy éve vagyunk eggyütt, nemtudom mit kezdjek ezzel. Néha tényleg tulzásokba esek, viszont én ilyen személy vagyok. :)

Nyári szünetben minden nap eggyütt voltunk, most viszont iskolai dolgok miatt jó ha két-három naponta látni tudjuk egymást, és ezt próbálom bepótolni interneten keresztül..


Mit tegyek?



2016. febr. 18. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is majdnem egész nap írogatunk egymással a barátommal, persze nem folyton mert ha dolgozunk vannak szünetek. Ha nem dolgozunk akkor meg együtt vagyunk, de nem unjuk egymást.

A barátnőd nem szeret eléggé, csak kell neki egy pasi, de nem akar veled a kelleténél többet foglalkozni.

2016. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hagysz neki teret szinte meg folytod őtt magadal nem mindeki vágyok rá hogy a párja 0-24 a nyakán logjon nem vagy a férje de még ak se lenne normális :D hagy neki levegőt ....
2016. febr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Break up alert
2016. febr. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha magad is látod a problémát,akkor változtass.

Különben nemsokára jöhetsz ide sírni,hogy kidobott a nőd...

2016. febr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Változtatok :) !

Megpróbálom beérni azzal hogy hetente találkozok vele kétszer, interneten pedig nem fogom keresni. Ha ő ir, visszairok és ennyi :)


Biztos észreveszi majd ő is idővel, és akkor többett fogunk megint találkozni :)

2016. febr. 19. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!