Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt kéri? Szerethetem még valaha?

Figyelt kérdés

Párommal három évet voltunk egyútt ami alatt szép lassan kiszerettem belőle. Voltak okok is, de azt most nem lényeges. Az a baj, hogy ő ezt nem tudja elfogadni és azt akarja próbáljuk meg megint míg újra belé nem szeretek. Igaz már párszor próbáltuk, de nem ment. Van e még ennek esélye? Vagy ha nincs hogyan mondjam el neki, hogy megértse örökre vége?


20L


2016. febr. 23. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Igaz már párszor próbáltuk"


Nagy a valószínűsége,ebből már nem lesz semmi,ha többször is próbálkoztatok.

Gondolom mindig visszakönyörögte magát.

Ne sajnáld meg,empátiát kizárni!

Se neki,se neked nem jó,ez az állandó újrakezdés.

feltételezem,nem véletlenül szerettél ki belőle,csinált hülyeségeket,szal megvan az oka.

Légy határozott,és tapintatosan,face to face mond el neki,vége van.

Hajrá:)

2016. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy megérte örökre vége? Például, szakítsd és költözz el, ha együtt éltetek. Akkor majd megérti.
2016. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan helyzet sajnos amikor igen is önzőnek kell lenned és a saját érdekeidet kell szem előtt tartanod. Ha úgy érzed ez számodra nem fog menni fölöslegesen pocsékolod a saját idődet de még az övét is. Ha többször próbáltátok és nem ment nem hiszem hogy valaha is változni fog a helyzet. Tudom nehéz ügy, de hidd el később majd ő is be fogja látni, hogy ez így volt helyes. Tudom most ez picit durván fog hangzani, de úgy érti meg a legjobban ha megszakítasz vele minden kapcsolatot. Én is át estem egy ilyen eseten kemény dió volt az exem még hetekig zaklatott utána de mikor besokalltam és kicsit határozottabban küldtem el akkor végre leszállt rólam. Nem akartam bántani és borzasztóan rosszul éreztem magam egy jódarabig amiatt amit tettem vele, de ha nem teszem meg biztos hogy sokkal többet szenvedtem volna(főleg ha látom hogy igyekszik, küzd és ez mégsem segít)
2016. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Van e még ennek esélye? " - nincs.


És minden rosszindulat nélkül mondom, a kamasz szerelmek nem tartanak a sírig, vagy legalábbis igen ritkán.

2016. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!