Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ki járt már idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ki járt már idősebb pasival? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az idősebb 15-20 év vagy több
2010. márc. 31. 22:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem 13 évvel idősebb barátom volt másfél évig. sokkal érettebb, érzelmileg fejlettebb volt mint a korosztályom (18-19évesek). rengeteg szeretet kaptam tőle, csak jót tudok róla modnani!
2010. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom 12 évvel idősebb nálam.Már együtt vagyunk több mint másfél éve,sosem vesztünk össze komolyabban.

Persze,vannak gondok...Alkalmazkodom hozzá,sokkal "felnőttesebb" lettem,ugyanakkor tudunk mindketten komolytalanok is lenni.

Pont ez a jó (és kell is) hogy egyik fél se essen át a ló másik oldalára.Kiegészíti egymást az éretlenségem és az ő határozottsága...


Jó vele,nagyon szeretem.Nekem fontos,hogy a férfinek legyen célja,határozott és magabiztos legyen.Sosem tetszettek a velem egyidősek,nem is tudnék velük semmi komolyat elképzelni.


18/L

2010. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb egy idősebb férfi. (nekem 12 évvel idősebb)Csak az a baj h most jöttem rá és úgy néz ki már késő. Túl sokat hezitáltam, vannak rá jelek h össze jött mással és most szenvedek. Azt tudom mondani h próbáld ki, különben nem tudod meg.
2010. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Az egyik volt barátom 13 évvel volt idősebb nálam. Neki csak pótlék voltam, a volt barátnőjét akarta valakivel feledtetni, mint megtudtam. Mivel csak hétvégente tudtunk találkozni, ezért nem tűnt fel nekem... Meg nem is vett komolyan. Először az anyja se örült, de miután megismert, azt mondta, hogy érettebb vagyok, mint a többi csaj, akiket eddig odavitt a fia...

A mostani párom meg 16 évvel idősebb nálam, nagyon jól kijövünk, teljesen egyenrangúként kezel engem, a barátai is. Eleinte a korkülönbség miatt nem jöttünk össze, féltett engem. Rájött, hogy kár volt :)

Volt velem korban "hozzám illő" barátom is. Most így jött ki a lépés :) Remélem így is marad.

2010. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az én barátom 23 évvel idősebb és én is csak jót tudok elmondani róla. hihetetlenül sok dologra megtanít és ezerszer jobban vonz mint a korombeliek (mint ahogy már ti is elmondtátok :) )


19/L

2010. márc. 31. 23:11
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
23év? Magyarul hazavittél a szüleidnek egy havert....
2010. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt 20 évvel idősebb párom 17 évesen, de nem működött a korkülönbség miatt.
2010. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Tubarózsa ***** válasza:
az én párom is jóval idősebb tőlem (kérdezőnek:picit több mint 23év), és minden jól müködik köztünk. a korombeli srácokkal nem tudnék járni..
2010. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

bocs hogy beleszólok. nem akarok senkit leoltani vagy ilyesmi, csak egy megjegyzés: arra gondoltatok már, hogy amikor ti még javában erőtök teljében lesztek mondjuk 35 évesen, akkor ő már 55 évesen javában prosztatagondokkal fog küzdeni, és örülhettek, ha havonta 1-2szer összejön neki? (bocsi, tényleg nem cs.sztetésként)

Amúgy nekem csak szexuális kapcsolatom volt egy 36 éves pasival (18 éves koromban). Épp ezért nem akartam tőle többet, mert előre láttam magunkat 20 év múlva. Megértem, hogy most jó, hogy érettebb gondolkodású, de tényleg gondolhatnátok a jövőre picit...

2010. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! a mostani párom 20 évvel idősebb nálam, az azelőtti pedig 36-al volt több. Mindkettővel nagyon jó (volt)! Sosem bántam meg. Ja és NINCS apakomplexusom.. :) 23L
2010. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!