Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Késhet a menstruációm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késhet a menstruációm a rendszeres ujjazástól?

Figyelt kérdés

A barátom majdnem minden nap többször is megujjaz. Már egy hete meg kellett volna jönnie... kezdek megijedni, mert eddig még nem késett ennyit.:S

17/L


2010. márc. 31. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mond ki, hogy fisting bátran, nincs abban semmi.....P
2010. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha csak nem az ondós kezével ujjaz... akkor sztem semmi köze. Sok mindentől késhet, stressz, izgulás, időjárás, gyógyszer... no para. Azér két hét után iktass be egy terhességi tesztet..sztem.
2010. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mostanában sok kataflamot szedtem. Attól késhet?
2010. márc. 31. 23:04
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
sztem terhes vagy:)
2010. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
gratulálok! 17 évesen Kataflán! És azt nem olvastad el, hogy milyen mellékhatásai vannak?
2010. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem Kataflán, hanem Cataflam :D csak úgy mellékesen... orvos írta fel, kb 1 héten keresztül minden nap 2-3at vettem be, de már nem, mert elmúlt a fájdalom (gyulladás)
2010. márc. 31. 23:12
 7/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy akkor attól mert ha jól tudom az egyik legerősebb fájdalom csillapító amit gyógyszertárban lehet kapni és lehet hogy befolyásolja
2010. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, elég erős fájdalomcsillapító.
2010. márc. 31. 23:18
 9/13 anonim ***** válasza:
attól késhet igen. amúgy meg nekem már 16 évesen is azt írta fel az orvos... ennyi. szóval ne aggódj egyenlőre, de mint mondtam, kb 2 hét után próbálj egy tesztet.
2010. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem a barátod ujjában van a probléma, ha gondolod, próbáld meg az enyémmel! xD


máskülönben attól nem késhet.

2010. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!