Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek első,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek első, hosszú kapcsolata során előjött olyan probléma, hogy bár komolyan terveztek egymással, az egyik fél még nem élte ki magát, tapasztalni akart? Valahogy sikerült együtt maradni végül?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült együtt maradni? Elmúlt, vagy egy idő után később újra összejöttetek? Hány éves kapcsolat?

Tapasztalatokat szeretnék. Kort is írjatok, ha lehet.



2016. febr. 29. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ferjhez mentem hozza,es 8 ev utan elvaltunk. Mert nem egyforma utemben fejlodtunk, nem tudott velem lepest tartani. En akartam, hogy jojjon,hogy egyutt eljuk at a kalandokat, de nem ment. A vegere mar ugy ereztem teljesen visszahuzott.
2016. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

#1


Jaaaaj ne már :D Persze a "túl jó voltam hozzá képest" meg a "nem tudott mit kezdeni a nagyságommal"... :D


[link]

2016. febr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen. Nem sikerült együtt maradni.
2016. febr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Igen. Végülis mindkettőnk részéről volt egy ilyen érzés, de nem konkrétan a kiélés, mert nem akartunk mást, nem is akartuk, hogy a másiknak legyen más, hanem h. nem voltunk biztosak benne h. mi vagyunk egymás számára a nagy ő.nem éltem ki magam mellette, sem előtte, nem voltak kapcsolatok az életemben,nem éltem mással. Ő előtte sokmindent megtapasztalt más nőkkel, szóval ezzel nem volt gond. Átbeszéltük, ezt a zavaros időtt külön töltöttük ( 1 hét volt) aztán ennyi nekünk bőven elég volt arra, h. rájöjjünk mit akarunk.Én őt, ő meg engem.


5 éve szeretjük egymást. 26/N 28/F

2016. febr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%

#4


Leszámítva azt a 10 fekát akiket gyorsan begyűjtöttél az 1 hét alatt...

2016. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Volt 5év (19 évesen kezdődött), nem sikerült együtt maradni


27N

2016. febr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

5-ös!

4-es vagyok!


Sokkal több volt mint amennyit írtál!!!

De legalább téged elkerültelek.

2016. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

#7


Honnan tudod, kis pawg-om? A srácokkal jártunk már arrafelé. Bár most németbe' vagyunk, kapjuk az 1000 eurót hetente a semmiér'

2016. febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sokszor van ilyen, nálunk is így volt. Ameddig az ember nem tapasztal, nem tud mihez viszonyítani. Sokszor vége lesz az ilyen kapcsolatoknak az egyik fél miatt. Aztán később kiderül, hogy mi lett volna a helyes, de lehet már késő. De az élet ettől szép...:)
2016. febr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Egy 5 éves kapcsolatom ért végett hasonló okból sajnos. 19 volt, amikor megismertük egymást. Neki én voltam az első komolyabb, nekem voltak előtte kapcsolataim már, de ennyire hosszú nem. Az első 4 év nagyon jó volt, igazi szerelem, oda-vissza voltunk egymásért. De az utolsó évben megváltozott, látszott rajta, hogy menni szeretne még mindenfelé, élni az életét, plusz én is hibáztam pár dologban.

Talán a mai napig újrakezdeném vele, de ő megutált, némileg jogosan. 2,5 szakítottunk, de jó visszagondolni rá, a szép emlékekre.


29F

2016. febr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!