Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet? Lehet nem szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Lehet nem szeret? Nem értem őt, Azt mondja szerelmes de nem érzem ezt sokszor 20\l

Figyelt kérdés
A pàrommal lassan egy éve vagyunk együtt a kapcsolat elejétől kezdve nem tudom eldönteni időnként hogy mit érez volt hogy inkább jàtszott mint hogy velem beszéljen sűrűn csinálja azt hogy irok látja de nem ir vissza azt mondja nem volt ideje mást csinált de közben sokszor elérhető majd mikorkérdeztem hogy akkor hogy hogy fen volt letàmad hogy féltékenykedek. Folyton azt mondja hogy szerelmes közben ezt nem érzem nekem az első személy akinek irok. Még ami érdekes akármikor àthív kb a szex az első amit akar( sokszor érzem azt hogy csak azért hiv át ) most az elmúlt időben sok külsős baràt ismerőstől megkaptam hogy nem làtják a páromon hogy igazàn szeretne sőt volt aki azt mondta ugy làtja hogy a pàrom csak úgy elvan velem mert nincs más :( nem tudom mit tegyen ezen örlődöm egy jó ideje mert szeretem de tényleg nem vagyok biztos az érzéseiben hogy őszinték és ez elbizonytalanít ha a jövönkről van szó azt mondja nem tervezz előre a jelenben él volt hogy azt mondta ki tudja meddig leszünk együtt nem értem őt, aki tud lécci adjon tanàcsot..
2016. márc. 5. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hat szerintem te csak ugy vagy neki.. Kenyelmes hogy van egy lany akivel lehet szexelni meg akit le lehet akasztani de o ennel tobb energiat lathatolag nem akar ebbe olni. Ezt az is mutatja hogy nem akar veled elore tervezni semmit. Azert egy ev utan mar egy jo parkapcsolatban szoba jon az osszekoltozes es eljegyzes stb.. A szuleinek bemutatott mar? A baratait ismered?
2016. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A szeretet a tettekben nyilvánul meg, nem a kimondott szavakban.

Ha nem érzed, akkor miért vagy még mindig vele? Csak mert TE azt érzed, hogy szereted? És..? Ő szerinted szeret téged? Viselkedése mire utal?


Értelmezzük csak a párkapcsolat szót!

PÁR - KAPCSOLAT!

Nálatok hol is van a pár része az egésznek?


Ne álltasd magad kislány, ez a srác csak kihasznál téged, és elég vak vagy, ha még tovább mellette maradsz!


Egyébként mennyit szoktatok őszintén beszélgetni bármiről? Nem cseten, hanem élőszóban!!

2016. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Mumusan ***** válasza:
Felejtős.
2016. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen bemutatott a szüleinek sőt kaptam valentin napra egy ezüst nyaklàncot. Neten ritkàn beszêlünk nagyon, élőben azért sokat(helyzethez képest) csak van hogy egy hétig nem tudunk talàlkozni és akkor nem is keres igazàn csak ir annyit hogy joéjt meg hogy szeret.
2016. márc. 5. 16:06
 5/18 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


"csak van hogy egy hétig nem tudunk talàlkozni és akkor nem is keres igazàn csak ir annyit hogy joéjt meg hogy szeret."


Ez irtó gáz. Mi párommal távkapcsiban vagyunk, heti egyszer tali, de mindennap beszélgetünk skype-on akár 1-2 akár 3 órát is!

Szóval a te "párod" lesz..rja, hogy mi van veled, közömbös veled, nem érdeklődő.. És te egy ilyen mellett vagy már 1 éve?


Miért ragaszkodsz a nagy semmihez?

2016. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pl az hogy neten semmit sem beszêlünk nagyon zavar mert sokat nem vagyunk együtt és mivel ő pesti én vidéki igy előben olyan nagyon sokat nem tudunk beszêlni csak ha valaki szerelmes szerintem nem birja ki hogy ne keresse a màsikat az baráti tàrsasàgomban akinek párja van mindanki előben is és neten is sokat beszélnek ez nàluk nincs meg semennyire hiànyzik a törödésa figyelem van hogy hozzà megyek és ki se jön elém amikor ott lakik a megàllotól 5percre (àltalában estére megyek hozzá ) és jol esne ha legalàbb oda elém jönne ha màr vidékről felmegyek hozzà mindig.
2016. márc. 5. 16:13
 7/18 anonim ***** válasza:

Es o sose megy hozzad?

Kislany felejtsd el. Ez a csavo eli vilagat itt Pesten, gondolom bulizgat, csajokat fuzoget. Tedd lapatra.

2016. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és nem tudom tudok e szakítani.
2016. márc. 5. 16:16
 9/18 A kérdező kommentje:
De volt egyszer kétszer hisz bemutattam szüleimnek.
2016. márc. 5. 16:17
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezeket közölted vele? Leültél vele beszélni erről? Szerintem nem!


De még mindig nem értem: ha látod, hogy lesz..r, eléd se megy ki, nem is beszélgettek neten, akkor mi a fészkes fenéért vagy vele?????

Nincs jobb, azért?

2016. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!