Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb szerintetek, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb szerintetek, az izgalmas és szenvedélyes kapcsolat, ahol csak hetente egyszer tudtok találkozni, vagy az az élettársi kapcsolat, ahol minden nap látjátok egymást, de unalmas?

Figyelt kérdés
Kiegészítés: nekem mindkettőben volt már részem, 2 élettársi kapcsolat volt, de mindkettőnél 2 évnyi együttélés után lett unalmas nekem, ezért szakítottam velük, viszont a mostani nagyon izgalmas, heti 1x találkozunk, mindig elmegyünk valahová színház, mozi vagy kirándulunk, míg az előző kettővel csak évente egyszer kétszer mentünk el valahová és épp az együttélés miatt nem mentünk sehova, mert túlságosan el voltunk kényelmesedve mindketten, jó volt a langyos víz, míg most már igényem van arra, hogy minden héten legyen valami jó program, és ez meg is történik. Tisztában vagyok avval minden életkorban mások az igényeink, és minden ember mellett is mások, de szeretnék felmérni egy statisztikát arról, hogy az itteni válaszadók többsége mit fog írni melyik a jobb, az izgalom, de csak heti egyszer, vagy az unalom, de minden nap látják egymást. Előre is köszönöm!

2016. márc. 6. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Mi egyutt elunk es jarunk programokra sokat. Eleg izgalmas programjaink vannak: most elek at kalandokst igazan. Eleg izgi, h most tanulom az elettarsamon a melytorkozast. Minden nap gyakoroljuk, neh visszamaradjsk a fejlodesben. Minden nap flortolunk egymassal. A mai napig letepem rola a ruhat, ha ugy erzem.

N

2016. márc. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább az izgalmasabb. Én meg tudnék őrülni a punnyadástól. De az ideális a kettő ötvözése lenne. Hogy folyamatosan találkozunk, de próbáljuk fenntartani az izgalmat.
2016. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 7. 22:42
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon hiányozna,ha csak heti 1*látnám. Előfordul munka miatt,de akkor feszültebbek is vagyunk mindketten,mert hiányzik a másik. Viszont annak is megvan a varázsa,ha nem laktok együtt,meg annak is,ha igen. Szerintem a 2 emberen múlik,hogy mennyire hagyják ellaposodni az egész kapcsolatot. Megunhatod a heti 1 találkozást egy idő után,de lehet izgalmas az együtt élés is :) szerintem ha megtalálod az igazit,nem fogod 2 év után megunni :)
2016. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. márc. 8. 19:32
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem téged untak meg a többiek, és már nem voltál nekik elég izgalmas, ezért nem feccöltek beléd több energiát se.
2016. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kinek mi, de általában az első.


De kérdés lényegtelen. Ha már együtt vagytok mindig, van időtök fejleszteni magatokat s kapcsolat, ne legyen unalmas.

2017. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez a kettő általában egymás után van jelen. A kapcsolatok heti 1-2x-i találkozásokkal indulnak, aztán az évek folyamán jön az összeköltözés. Én az előbbit választanám, de ha megvan az időm és helyem elvonulni, akkor az együttélés is OK.
2017. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!