Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm totál hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm totál hülyének akar nézni, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel (Ő 23, én 29) egy éve vagyunk együtt, minden tökéletes lenne, együtt élünk, tényleg megtaláltuk a másikban azt, amit keresünk egy párkapcsolatban. Soha nem veszekedünk, ha valami pici eltérés van, azt is viccesen fogjuk fel, megbeszéljük és nevetünk rajta. Nagyon szeret, folyamatosan a nyakamon lóg, csókolgat, meglepetéseket készít, velem tervezi az életét, szinte minden félretett pénzét a közös jövőnkbe fekteti.

Ugyanakkor van egy elég nagy gond. Nagyon sok fiú barátja van, amiért nekem eszem ágában sincs szólni, hiszen nekem is vannak lány barátaim. Az egyik sráccal feltűnően sokat beszélget, néha megkérdeztem miért, vagy hogyan, illetve mit tudnak ennyit beszélni (napi szinten csak pár mondatot, de mindent elmond neki, hogy moziban voltunk és milyen volt a film, vagy hogy mit főzött..ilyesmik).

Tudom nem szabadott volna, de egyszer meglestem a telefonját, és mondanom sem kell totál ledöbbentem. Azt írta neki párom, hogy nagyon hiányzik neki a srác, minden percben gondol rá és hogy elrabolta a szívét, ami már csak az övé. Természetesen totál kiakadtam, kb a fél lakást széttörtem, pedig hihetetlenül nyugodt típus vagyok. Szépen felvezettem páromnak a dolgot, aki végig hárított, és engem akart hülyének beállítani, mire kiböktem, hogy elolvastam amit írt neki. Persze jött a sírás, hogy ne haragudjak, de nagyon sok mindent átéltek együtt a sráccal, egyszer egy csók is elcsattant, és nagyon fontos neki, de engem szeret. Párom évekig külföldön élt, amikor hazautazott tavaly összejöttünk, és miattam feladta a kinti életet, ahol amúgy ez a fiú is él (nem magyar a srác). Mondtam neki, hogy nekem ez nagyon rosszul esett, nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba, döntse el mit akar, mert ez így nekem nem pálya. Megígérte, hogy nem lesz többé ilyen és tényleg azért maradt itthon mert velem akar lenni. Természetesen arra, hogy akkor miért írogat ilyeneket másnak már nem tudott válaszolni.

Adtam új esélyt, minden megint tökjó volt, picit furcsálltam is, hogy ilyen könnyen túltette magát a dolgon, pedig eléggé lecsesztem. Reméltem, hogy nem az lesz a megoldása, hogy ugyanúgy diskurálnak tovább, csak ezentúl jobban eldugja a telefonját.

Erre a minap épp ráláttam a telojára, láttam, hogy megint neki küld valami képet, hogy épp milyen sapkát horgolt...nem szóltam, majd pár napra rá kérdezett egy szót, hogy mi angolul, ez is elég egyértelmű volt számomra, ma meg megint láttam, hogy vele beszél. Zuhanyzása közben megint ránéztem a telefonjára (ugye a bizalom már nem a régi nálam), és nem volt meg a beszélgetés, szóval törli őket. Természetesen megint kiakadtam a dologra, erre Ő megsértődött, hogy miért tiltom el valakitől, akivel évek óta jóban van. Nem akarom eltiltani, de fordított esetben én leépítettem volna a másikat, ha a párom előtt lebukok és fontos nekem, teljesen mindegy hány éve ismerem azt akivel "flörtölök". Ti mit tennétek ilyen esetben? Nem tilthatom el a sráctól, csak annyit érnék el vele amúgy is, hogy titokban írogatna neki. Totál megalázva érzem magam, átvertek és csalódott vagyok. Elég nagy csajozós voltam, barátnőmnek 3 párkapcsolata volt csak össz vissz, mégis én tudom visszafogni magam ilyen téren. Érdemes ilyen Nővel terveznem szerintetek?

Ja, és a sráccal amúgy nem találkozott már 1 éve, és nem is fog valószínűleg visszamenni külföldre, szóval miért csinálja ezt? Vagy én vagyok hülye, hogy zavar, hogy vele beszélget?

(Bocs a kisregényért, köszi ha elolvastad :) )



2016. márc. 10. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudsz többé megbízni benne. Gondolom innen kitalálod, hogy nincs sok lehetőség. Főleg ez a folyamatos kutatás nagyon nem normális. Szerinted így kellene kinéznie egy jó kapcsolatnak?


Egyébként ez az összetörtem a féllakást nagyon ellenszenvessé tesz. Mégis mi értelme van ennek?

2016. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavarna a dolog, nem azért, hogy ír, hanem amiket ír neki. Közben a te érzéseidet semmibe veszi. Ez a kapcsolat ezek után már soha nem lesz a régi. Bármennyire fájdalmas, én szakítanék vele.
2016. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék. Hasonlóan, mint te, adtam volna neki egy esélyt a változtatásra, hiszen nekem is fontos, de ha ezt nem képes tiszteletben tartani és ilyen szinten szarik bele abba, hogy te mit érzel..

Nos szakítanék.

2016. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az, hogy szétvertem a fél lakást, természetesen erős túlzás, inkább úgy helyes, hogy legszívesebben szétvertem volna a fél lakást. Elég szarul esett, hogy direkt visszafogtam a féltékenységemet, amiért sok fiúval beszélget, mert végig azzal nyugtattam magam, hogy nem lenne jogos jelenetet rendeznem, erre tessék, mégiscsak jogos lett volna...
2016. márc. 10. 14:24
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Mondom lassan és tagoltan: azért beszélget vele, mert bele van esve. Ő maga írta meg a srácnak. Ezen nem változtat az, hogy nincs ott a sráccal, attól még bele van esve.


Persze, nyugodtan tervezz ezzel a csajjal, eddig kétszer vett hülyére, és te hagytad, később is ez lesz. :D Úgy látszik, neked ez kellemes. Normál ember az első után repítette volna a fenébe.


Egyébként borzalmas ez, hogy ez nem az első ilyen kérdés, ami szembejön, ez elképesztő, hogy mennyi ilyen férfi van, mint te...


27N

2016. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Elég szarul esett, hogy direkt visszafogtam a féltékenységemet..."


Semmilyen érzést nem szabad magunkban elfojtani, mert akkor az csak gyűlik, gyűlik benned és tudjuk, hogy mi lesz a következménye.

Nem a fiú barátokkal van a baj, hanem azzal amiket ír neki/k.

Én azt érzem, hogy nem őszinte hozzád ez a lány, sok helyen sántít a sztorija.


"Ő megsértődött, hogy miért tiltom el valakitől,..."

Általában akkor viselkedik így az ember, ha vaj van a füle mögött. Persze nem szép dolog a másik üzenetei között szaglászni, de téged még mindig jobban megértelek, mint a lányt...


Nincs már meg a bizalom a részedről, mindennek ez az alapja, innentől kezdve, már te is tudod, hogy ugyan olyan nem lesz már a kapcsolatotok.

Én nem mondom, hogy szakíts vele, mert ezt neked kell érezned.

De tiszteld magad annyira, hogy ne engedd magad hülyének nézni!

2016. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg a lányt, hogy mivel ez Neked fontos, a továbbiakban építse le a srácot, búcsúzzon el tőle és nincs vele levelezés. Ez a közös jövőtök, másképp az együttmaradásotok feltétele.

Amennyiben erre nem hajlandó, akkor lépj tovább, mert igazából nem vagy elég fontos neki.

Szerintem így logikus.

2016. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Olvastad nem? Szerelmes a srácba övè a szíve.Továbra is sumákol vele,pedig lebukott ès kèrted is ,ne sumákoljon többet.Van mèg kèrdès számodra?
2016. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy akkor miért velem akar lenni? Miért nem maradt külföldön a sráccal? Meglett volna az esélye, engem választott, akkor miért csinál ilyen baromságokat?

Köszönöm egyébként a válaszokat, szerintem megbeszélem vele, hogy ez a viselkedése akadályozza a kapcsolatunk boldog meglétét, szóval ha fontos vagyok neki, akkor görgesse el a kettőnk közé ékelődött akadályokat, vagy hagyjuk egymást.

Mellesleg akik azt írják, hogy egyértelmű a szakítás és én vagyok hülye, azok szerintem még nem éltek együtt mással...ilyen kapcsolatban azért nem olyan egyszerű a szakítás, még egyértelmű helyzetekben is...nem csak egy mozizásra találkozunk hetente 2-szer :)

2016. márc. 10. 14:47
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
25 ève èlek párkapcsolatban.De hülyère nem hagynám magam venni.De ezek szerint te igen,akkor hagyd ,csak beszèlgetnek ugy sem tudnak találkozni.
2016. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!