Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne most tennem? Várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem? Várjak vagy lépjek én?

Figyelt kérdés

Van egy pasi kb. 3 hete ismerkedtünk meg,eddig 2x talàlkoztunk, àllìtòlag tetszem neki csak az a gond hogy ha tetszik nekem valaki leblokkolok ès sokszor nem jut eszembe semmi amit mondhatnèk ès ez elèggè zavarja, de tudom hogy kis időn belül ezen vàltoztatni tudnèk mert mindig ìgy volt,csak nem tudom tervez-e mèg velem valamit vagy màr nem. csütörtökön talàlkoztunk de jò lenne tudni hogy akar-e a közeljövőben. Nekem nagyon megtetszettet ès örülnèk ha kialakulhatna valami ès meg is tudnèk vàltozni gàtlàsossàg tèren. Eddig ő kèrdezett rà mindig ès nem tudom hogy vàrjam-e meg most is vagy èn kèrdezzek rà hogy mikor legyen a következő tali..?!


21/L ès 24/F



2016. márc. 13. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá nyugodtan. Lehet, hogy ő pont ezt várja, mivel az első két alkalommal ő kérdezte, és ez egyfajta "visszajelzés" lehet neki.

Amúgy sok sikert. :)

2016. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátnőm eleinte nagyon félénk volt már-már azt hittem nem is tetszek neki, mert sosem beszél magától csak a kérdéseimre várt, DE miután elkezdett megnyílni és beszélt hozzám kérdezett elmondta mit szeret mit nem azután nagyon boldog lettem. Szerintem, ha te kérdeznél rá azzal kis bátorságot öntenél belé és boldoggá tennéd(talán komolyabb lépést is tenne, mert kevésbé félne a visszautasítástól)
2016. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!