Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm állandóan pöfékel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan pöfékel, én nem, mi legyen?

Figyelt kérdés

Ha cigizik nincs csók, én nem cigizem és a hamutartó kinyalását mellőzném, azonban egész nap egyiket a másik után szívja szinte, láncdohányos. Én nem tudom rávenni, hogy leszokjon. Ezen az egy dolgon kívül működik a dolog, de ez engem zavar, szakítanátok e miatt?

20/f - 18/l


2016. márc. 28. 16:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen szakító ok. Ha nem szokik le te meg nem bírod a cigit, akkor nincs közös jövőtök.
2016. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem csodálkozom hogy szakítani akarsz,ha 1-2szálat szívnak még tolerálnám!Szerintem szakits,mert csak veszekedni fogtok
2016. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Valahol mégis hülyeségnek tűnne e miatt szakítani... nem tudom.
2016. márc. 28. 16:13
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne hülyeség? Konfliktushelyzetekhez fog vezetni a továbbiakban is.
2016. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Hát ijen füstbánya nöhöz nekemse sok gusztusum lenne
2016. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Aranyos lány és hasonlóan gondolkodunk, vannak közös vonásaink, közös programok, de ez bosszantó. Még átgondolom, egyszer még nekifutok átbeszélni ezt vele.
2016. márc. 28. 16:21
 7/39 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor leteszi a cigit. Mondd meg neki! HA esetleg együtt maradtok és gyereketek lesz akkor is így fog füstölni, mert nem bír leállni?
2016. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Függő!!!Szerintem az ócska duma hogy a cigi megnyugtat,ha ideges!Akkor aki láncdohányos az egész nap ideges?

Ennyire idegbeteg nem lehet valaki,ez csak ócska kifogás

2016. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%
Büdös a lehelete, a körme, a bőre, a haja, pff még a punája is nikotin szagú, kidobnám a fenébe, keressen magához való igénytelent.
2016. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%
Én nem dohányzok, de nem értem mi a probléma azzal, ha a másik fél dohányzik. Ezt a büdöshamutartószájavan!!!444!!!!! szöveget sem értem, én például ismerek egy olyan terméket, amit rágóguminak hívnak, próbáljátok ki!
2016. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!