Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért "menő" az, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért "menő" az, ha úgy szakítotok a barátnőtökkel, h nem veszitek fel a telefont és teljesen eltűntök?

Figyelt kérdés
Miért nem vagytok elég férfiak ahhoz, hogy a lány elé álljatok, és kimondjátok, hogy vége? Minek kellenek ezek a praktikák?!?
2010. ápr. 7. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

na ezt most kikérem magamnak én mindig korrekt módon szakítottam eddig(mind a 3 alkalommal) :D

16F

2010. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
aha képzelemXD
2010. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

ez nem menő hanem gusztustalan

L/15

2010. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Iszonyatos szinten elrohadt a társadalom...

És az a komoly,hogy ez egy kis semmiség a mai világba...,(sajnos)....vannak nagyon,jóval durvább dolgok...

Az a baj,hogy az értelemes réteg szop*k a sok kétszínű hulladék ember miatt...

20/F

2010. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
respect előző
2010. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert nem akarja megbántani a másikat, és inkább csndben távozik az életéből :)
2010. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

19 09

Ezt kifejtenéd? Nem értem mire gondolsz.

2010. ápr. 7. 19:13
 8/13 anonim ***** válasza:
19:12 csendben távozik az életéből???? Inkább tudjam hogy vége mint h hetekig azon rágódjak vajon most vége vagy nem és miért..
2010. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem arra gondolt (ilyen értelemben) hogy az ellenkező nem rávetíti a másikra a rossz tapasztalatokat, hiába normális ember a másik. Ebből aztán féltékenykedés -> veszekedés -> részegség -> félrelépés lesz. Persze nagyvonalakban. Írom én ezt 15 évesen, mikor még semmit sem tudok a világ dolgairól :D
2010. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Aki ezt csinálja egy szánalmas töketlen férfiatlan gyökér....hisz ha még annyi kurázsi sincs benne, hogy oda álljon a barátnője elé tisztázni a dolgokat???? Gerinctelen az ilyen...meg unintelligens:S

Huhhh..ez nagyon kiábrándítóra sikerült, de így van:(

2010. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!