Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a párotok gyereket akart, de ti még nem éreztétek rá késznek magatokat?

Figyelt kérdés
Mi történt utána? Sikerült megbeszélni? Esetleg vállaltátok a gyereket, hogy a párotok boldog legyen? Megérte? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. ápr. 30. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelen! De még folyamatban van az ügy.


Én nő vagyok, a férfi az idősebb. Ő már nagyon szeretne gyereket, nekem eszembe sem jutott volna magamtól.

Azt beszéltük meg, hogy 2 évre eltoljuk a dolgot. Nahh, én már ezt a két évet is közelinek éreztem, gyanús hogy ő meg távolinak.

Egy évnél járunk, és benyögte hogy kezdjünk babaprojektbe.

Úgy alakult hogy az egész beszélgetést cseten tudtuk le. Én írtam egy csomó mindent, ő meg semmit.

Azóta sem került szóba, igaz még nem is találkoztunk azóta.

(friss dolog)

2016. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok és a barátnőm, aki idősebb nálam, felhozta, hogy szívesen szülne nekem gyereket, de én kerek-perec megmondtam, hogy nem szeretnék.

Ő ezt elfogadta, de szerinte majd változni fogok később és attól tart, hogy akkor már neki késő lesz.

2016. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én párom mostanában egyre sűrűbben hozza fel a gyerek-témát, ehhez gondolom az is hozzájárul, hogy a gyerekkori barátainak már mindnek van gyereke, az utolsónak, akinek eddig nem volt, most lett terhes a párja és most házasodnak.

és ő is mondogatja mostanában, hogy ha esetleg teherbe esnék, ő nem esne tőle kétségbe, késznek érzi magát rá, sőt konkrétan ki is mondta hogy nagyon szeretne egy olyan "kis szivecskét" mint amilyen én vagyok.

én viszont még nem érzem magam késznek rá, és igazából 5 éven belül még nem is szeretnék gyereket.

és ő a férfi!:D


24/N és 27/F

2016. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!