Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem? Pár hete randizta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem? Pár hete randiztam egy 30 éves férfival, akit egy online társkeresőn ismertem meg. Eleinte furának tűnt, de aztán "nem tudhatom, adjunk neki egy esélyt" alapon, na meg hajtott a kíváncsiság, végül találkoztam vele.

Figyelt kérdés
Általában elég jól látom, hogy miből alakulhat tovább valami, és mi marad meg a "majd beszélünk aztán soha többet nem ír" szinten.Viszont ezt jól bebuktam, mert bár az előzőre gondoltam, végül az utóbbi történt, némi magyarázkodással: "21 évesen még a tanulásról kell szólni az életemnek. " Nem igazán tudom máig mire vélni. Állítólag utólag kombinált és berezelt a hímünk, bár többször tudtomra adta, hogy érettebbnek tart a koromnál, és a külsőmmel sem volt problémája. Szerintetek? a, - maga sem tudja, mit akar b, - szimplán ágyba akart vinni, de talán túl értelmesnek talált hozzá (fuhh, de egoistán hangzik :D) c, - egyéb 21/L
2016. ápr. 30. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenekbe bele fogsz még esni az életed során sokszor. Lehet bármilyen variáció. El kell fogadni. )rülj neki, h nem úgy volt vele, h teszi a szépet amíg meghúz, és aztán áll tovább.
2016. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg igazad van. :)
2016. ápr. 30. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Akármire vélheted. Senki sem tudja csak ő. Gondold azt, amivel a lelked hamarabb megnyugszik...Gondold azt hogy meleg volt és csá!
2016. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D :D XD Köszi
2016. ápr. 30. 22:44
 5/5 omba ***** válasza:

Miért gondolod, hogy annyira vonzó vagy, hogy nincs ember, akinek nem jönnél be?

Rengeteg nálam fiatalabb nő között élek, de igen kevés az, aki igazán szimpatikus, bármiféle barátkozáshoz is, bár az alakjuk, arcuk tök jó.

2016. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!