Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy tudom?

Figyelt kérdés

Beléptem a párom facebookjába . Találtam üzeneteket, amelyek alapján kiderült hogy egy masik férfit szeret es hozza vonzódik .

Közbe rólam olyanokat irt, hogy csak egy lakótárs vagyok, neki az kell hogy a masik pasit megkapja .


Most megyek haza a munkából . Ha igy elé állok akkor en leszek a k.cs.g hogy mekkora szemet vagyok .. Ti mit tennétek ??


2016. jún. 9. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mond el, hogy tudod!

Ezen nincs mit szépíteni!

Ha még tovább húzd, akkor csak érlelődik tovább és durran a bomba! De ha, még lenne rátok esély, akkor még lehet javítani. A közepén 50-50%, a vége felé mikor durran, 100% hogy menthetetlen az egész!

Egyébként, a jó vagy szépreményű kapcsolatot nem lehet ki kezdeni.

2016. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Menj haza alázd meg szex közben.Cso áld fel azt dobd ki.Nefélj soha nem felejti el.Te meg simán letagadod.ennyi.
2016. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hogyan oldottad meg végül?
2016. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2016. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hazajöttem nem foglalkoztam vele . Azota is közömbös vagyok .. Egyre jobban jön es egyre odaadobb .. Keresek egy albérletet es lelépek szerintem
2016. jún. 9. 18:51
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem el kellene momdanod neki h tudod es hpgy ezert vege,nem csak szo nelkul lelepni.Igen,nem erdemli meg es nem is miatta kellene azrt valamit megis mondani neki h miert vagy ilyen,hanem sajat magad,h el tudd mondani h te normalisan tisztessegesrn lezartad a kapcsolatot,meg adtad neki meh igy is a "tiszteletet' h elmondod az okot igy sokkal konnyebbem le tudod zarni te is a kapcsolatot.Nem bosszubol semmit nem kozolni es lelepni.Te jobb vagy mimt o,tisztesseges es ez meg jobbam fajni fog neki es rosszul fg neki esni ha nyugodt hangnembe elmondod h tudod (nem kell mondami honnan),es ezert szakitasz.Hidd el h jobban fogja idegesiteni mint lelepsz vagy leordibalod.
2016. jún. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Minek mondja el, hogy amég keresi az új lakást veszekedéssel teljen az idő,és még rosszabbak legyenek a napjai. Így is bújik nem örül hohy kb semi sincs köztük ahogy egy másik férfibe szerelmes nőnek kellene....csak kihasználja ebből is látszik, nincs értelme elmondani, legalábbis adig nem még át nem cuccolt az új helyre.
2016. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Papucs vagy! Most komolyan, hány férfi tudná ezt ilyen birkatürelemmel csinálni? Így megalázott, Te meg egy szót sem szólsz?
2016. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!