Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éreztethetném vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztethetném vele hogy mindennél fontosabb nekem!?

Figyelt kérdés
Egy 10 hónapja tartó kapcsolatban élek. 2 hónapja kezdődtek a problémák, amikkel máig is küszködünk. Azt mondja folyton hogy nem tudja hogy igazán:szeretem-e vagy csak mondom, de tényleg Ő a nagy Ő az életemben de nem hisz nekem.A nagy baj az hogy több mint 10 éve focizok és nem mentem el hozzájuk szombaton mert beteg voltam (vmi vírus) és vasárnap jobban voltam valamivel és elmentem meccsre. Most pedig én vagyok a ...had ne mondjam mi mert nem mentem el hozzájuk de focira egyből ugrottam... Én csak meg akartam óvni Őt és a családját a betegségtől de hiszi el...:S.A lényeg az hogy semmiféleképpen sem szeretném ha szakítanánk. Imádom de ötletem nincs hogy mutassam ki ... :S Segítsetek mit tehetnék...
2010. ápr. 12. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy csokor virág, kedveskedj neki mindig azzal, amiről tudod, hogy imádja, egyszer hagyd ott a focit miatta és mondd meg neki (kamuzhatod is, hogy épp focid lett volna)

próbálj meg több időt tölteni vele és találd ki TE a programokat

2010. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát Haver ezt bebuktad! Igaza volt a csajodnak, nem kellett volna elmenned a meccsre. Szerintem teperjél, de nagyon... Meg azt sem ártana eldöntened, hogy ki az első az életedben, a csajod vagy a foci. Ha tehetséges vagy, akkor ne szúrdd el a focit, mert ha a csaj egyszer elhagy, akkor rohadtul fogod utálni magad!

Visszatérve a kérdésre, teperjél, kis ajándékok, bókok, egyszóval odafigyelés.

2010. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:D Az első is 80%-os.

A második voltam.

2010. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A focit ne hagyd ott a csaj miatt,ha jó vagy benne,de ha egyszer-kétszer nem mész edzésre hanem vele vagy,attól oda lesz.

Egyébként meg...odafigyelés.Ne ajándékkal vedd meg.Csinálj programokat,elég egy egészen egyszerű dolog,olyasmi amit nem szoktatok...néha bókolj,de ne nyalizz.

2010. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!