Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem szakítottam még, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem szakítottam még, most még is azt látom, ez lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Nem tudja azokat nyújtani, amire vàgyom. Hiába beszéltük meg ezeket többször is, nem tud változtatni. A kompromisszumok sem nagyon működnek. Meg hát olyan alapvető dolgokról van itt szó, amin az ember ha akarna se tudna változtatni, pl szexuális igények, családi viszonyok rendezèse. Így nőtt fel, ő ilyen ember. Nem is akarok változtatni rajta, biztos van olyan, akinek ő tökéletes társ lenne. A "különbségekből" adódóan rengeteg vitánk volt, ami felőrölte az érzelmeimet... Mostmár belátom, hogy ő is más tipusú ember és én is más vagyok, ès nem hibáztatom semmiért. Sőt, jó embernek tartom.


De én időközben szép lassan kiszerettem belőle. Rájöttem, hogy én nem erre vágyom, mások az igényeim, nem akarom becsapni se őt, se magamat.


Ugyanakkor félek attól, hogy ez amit èrzek most, átmeneti, és majd visszajönnek az érzelmeim irànta, csak most kissé elhidegültem a vitàk miatt. Nem merek szakítani, pedig úgy érzem, ez lenne a helyes most. Nem szeretném megbántani sem. Jelenleg én se tudom mit akarok, össze vagyok zavarodva. A szakítás felé hajlok... Segítene valaki nekem?


Lassan 2 éve már, hogy együtt vagyunk, Ő nekem az első komoly társam, 20/L


2016. júl. 7. 02:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Meg arra lettem figyelmes, hogy mostanában egyre többször álmodok olyasmiket, hogy más fiúval randizom, flörtölök, csókolózom. Pedig régen ez sose volt jellemző rám, mert csak Ő létezett, még az álmaimban is. Emiatt bűntudatom is van. Amúgy jelenthet ez valamit?


De SOSEM csalnám meg. Sosem. Inkább szakítok, ha már tényleg annyira nem menne.

2016. júl. 7. 02:56
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is írhattam volna.

A különbség a 2 helyett 4 év, és itt én a fiú vagyok nem a lány.

A többi szinte szóról szóra igaz rám.

Ezt érzem én is, hogy teljesen felőröl ez az egész, ami azt hiszem a döntésképtelenségem miatt van.

2016. júl. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Szakíts.

Fiatal vagy, hogy leragadj egy rossz kapcsolatban.

2016. júl. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mint embert kedveled, de mint a társad, nem ő való hozzád. És ha már most azon agyalsz, ha szakítasz visszasírnád,akkor inkább ne szakíts.
2016. júl. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam. Ne hagyd elmérgesedni... Tényleg. Én túl sokáig vártam, belekeseredtem, és nagyon nehezen emlékszem vissza a jó dolgokra. A szakítástól megkönnyebbültem, azóta egy nagyon boldog kapcsolatban vagyok. Ne foszd se magad, sem őt egy működő kapcsolattól!
2016. júl. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Szexeljetek par orat ma! Holnap is meg minden nap! Az elsimitja koztetek az ellentetet , ugy, mint az esetleges rancaidat <3

Az erzeseket nem lehet merni. A jo kapcsolathoz nem kell hasonlo szemlyisegnek lennetek! A szex: ha eleg jot fozol neki es ramaszol, nem fog visszautasitani. Etess vele sok sok hust es lesz ereje szexelni. <3

No

2016. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szakits, nem kell ezt tulragozni. Az elso kapcsolatnal ez mindenkinel ilyen. Elso nap meg sirdogalsz picit, amig kidobalod a kozos dolgokat, masodik nap pedig mar teljesen megkonnyebbulva fogod folytatni az eletet.
2016. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 omba ***** válasza:

Az érzelmeid se nagyon fognak visszajönni, de ha mégis, jól leírtad: "szexuális igények, családi viszonyok rendezèse." - ezek meg biztosan nem változtak, nem is fognak.

Szóval, ha nehéz is de a szakítást tanácsolom.

2016. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez 30 felett jött, elválltam.

Az érzelmek nem fognak visszajönni, szakíts, ne húzd mert nincs értelme.

Pontosan így van ahogy mondod, nem illetek össze, olyat kell találni akivel minden klappol, a többi csak időpazarlás.

2016. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:
100%

#6-os, férfiszemmel szimpatikus a javaslatod, de mégis mennyi ideig lehet párkapcsolat HELYETT az ágyban henteregni? 1 hétig, 1 évig, 5 évig?

és azután: a kérdés ugyanaz - két nagyon különböző ember mit keres egymás mellett?

2016. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!