Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elerni hogy erezze a hianyom es hogy megszeressen? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.5eve elek parkapcsolatban de mar nem igazan mukodik mar(akinek volt hosszu kapcsolata az biztos tudja h nem lehet egyik pillanatrol a masikra dobni a masikat)az a lenyeg h kb oktober ota beszelgetek egy fiuval es kb 1 honapja komolyabbra is fordultak a dolgok .szepen lassan tortent minden elsonek nagyon hosszu ideig csak beszelgettunk elvoltunk (nem is probalkozott)es utana mar megcsokolt es 1hete meg is tortent a sex(hozzatennem h iszonyatosan jo volt :D)

Na de a problema,neki is van egy kapcsolata de mondta h nem igazan mukodik mar ott se a kapcsolat (kb egy cipoben vagyunk csak o neki 1 eve van kapcsolata nekem 5. A masik problema h erzem h kezd hianyozni ,mikor vele vagyok repul az ido es senkire nem gondolok rajta kivul,mintha megszunt voltna az egesz vilag..az lenne a kerdesem h lenne ertelme ennek az egesznek?hogyan tudnam elerni h belem szeressen vagy legalabb is hianyozzam neki?mert nem igazan erezteti az ilyen dolgokat.. azt biztosra tudom ha tenyleg van egy kis szabad ideje mindig talalkozunk ,minden nap beszelgetunk kb az egesz nap folyaman..egyszeruen nem erzem h o mit is erez,szeretne .nem lenne gond ha rakerdeznek arra h most pontosan mi is van koztunk? Miota komolyabbra fordult a dolog vele azota itthon a paromat nem igazan kivanom (sajnos mostmar nagyon sok problemank van legfobb problema h nem figyel ram es nem becsul meg) minden fele tanacsot elfogadok mert nagy szuksegem van ra .. elore is nagyon szepen koszonom!



2016. júl. 9. 13:09
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
4.es vagyok és egy részből megertem, ha vén benned megbánás, de ezt neked kell éreznéd hogy kihez húz a szíved, ugyanis amíg olvastam te egyszer az egyik mellé álltál masszőr pedig a másik mellé... Minden kapcsolatban lehetnek/vannak rossz időszakok de nem ez a megoldás hogy a másikat át véred, úgy hogy közben saját magad sem tudod mit akarsz, ...
2016. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Akárhogy mentegeted magad, ez egy útálat amit csinálsz. ,,a szex pedig iszonyat jó volt :D" Mind a 2-en egy halott kapcsolatot kezdtetek el, amiből nem lesz semmi, élvezeten kívül. Szerintem el tudod képzelni, hogy milyen szavakkal illetnélek téged.......... Ja és az előttem szólóra hallgass és hagyd el azt a szerencsélent, de csak azért, hogy megszabaduljon egy ilyen krvtól amilyen te vagy. A sz...rom többet ér a te fajtádtól. Pfejjjj. Ez a hapsi téged is meg fog csalni és ő is tudhatná, hogy nem érdemes egy rbi vel összefogni, mert őt is meg fogod csalni.
2016. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!