Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik voltatok hasonló bizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltatok hasonló bizalmatlan helyzetben a barátotokkal szemben, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nővel volt előttem a barátom, azt mondja én vagyok az első normális tartós kapcsolata, szeret, nem csalna meg stb. De én mégis félek, hogy nem tud a régi dolgaival leállni. Annyit tudok, hogy beszél még pár lánnyal, de elvileg semmi nincs "nyugodjak meg". Kitörli viszont az üzeneteket, (nem akar belőle hisztit, mert volt már rá példa). Normális ez így? Túlizgulom? vagy túl naiv vagyok?
2016. júl. 20. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minden exének ezt mondja.

Kitorli az üzeneteket?

Miért?

Mert takargatni valója van?

Lehet.

Tudom nem nyugtattalak meg finoman fogalmazva, sőt...de ez a véleményem.

Vigyázz az emberrel.

Ennyi.

2016. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ajaj. Nem akarok vészmadár lenni...de ez a kitörli az üzeneteket dolog...nem túl bíztató :(

Nálunk a megcsalás után volt így.... csak a múltja volt más. Sose lépett félre más kapcsolatban. Én voltam az első, akit megcsalt 38 évesen.

megrázó volt....

Magamból kiindulva viszont TUDOM, hogy lehet változni. Már nem lennék képes csalni egy kapcsolatban...régebben, volt rá példa...de már felnőttem!


Szerintem légy résen! de azért egy esélyt megérdemel.


38/N

2016. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!