Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben? Hagyjam elmenni?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy szules utan felborult a hormonhaztartasom es siman felugrott ram vagy 20 kg. Mindig ugyeltem ra h csinos legyek de ezzel most nem tudok mit kezdeni. Szinte hetente jarok orvoshoz h rendbe tegyek ami felre ment. Gyogyszert szedek, dietazom, mozgok de semmi valtozas nincs.

A ferjem el akar hagyni emiatt engem, nem erdekli h ez nem rajtam mulik. Itt vagyok a 4 honapos kicsivel es nem tudom hogyan magyarazzam el neki h ez nem marad igy.


2016. júl. 30. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen gyökér a férjed, akkor hagyd elmenni. Vedd diktafonra, hogy miket vág a fejedhez, jól fog az még jönni a válásnál. Forgasd ki mindenéből, aztán keress egy másikat, aki nem csak a testedért szeret, és akinek fontos a család. Ezer jobbat találhatsz nála.
2016. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kosz de ez nagyon rossz tanacs ..

Ha baj van egy kapcsoltvan akkor dobjuk el ???

Mi van a mai vilaggal ?

2016. júl. 30. 09:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Nyílván a párkapcsolatokban szoktak adódni némi

nehézségek, mikor kitartónak kéne lenni, de az

abnormális, hogy a férjed a külsőd miatt akar

elhagyni, akár tehetsz róla, akár nem. Teljesen

világos, hogy a személyiséged nem érdekli őt,

legalábbis nem annyira mint a külsőd, nem

szeret téged igazán. Hagyd elmenni, az ilyen

"férfiért" nem éri meg küzdeni, gyerektartást

biztosan fog fizetni és ha nagyobb lesz a pici,

mikor megy bölcsibe, oviba, stb., akkor te is

tudsz menni dolgozni.

2016. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ne haragudj, hogy ilyet mondok, de te nagy hülye vagy, ha mellette maradsz. Főleg, hogy nem is maradhatsz, hiszen el akar hagyni. Mégis mit tudnál csinálni, ha elhagy? És minek akarsz egy ilyen felszínes gyökér mellett maradni?


Olyan férfival éld le az életed, nevelj gyereket, aki minden körülmények között kitart melletted. Nem csak akkor, ha felmegy 20 kiló átmenetileg, de akkor is, ha pl. egy égési sérülés miatt örökre csúnya maradsz, ha elveszíted az egyik szemed, a fél lábad, ha megrokkansz, bármikor. Ha egy rákban leveszik a fél melled, kipakolnak úgy, hogy két sztómád lesz, az egyiken a pisi, a másikon a kaki távozik majd, akkor is kitartson melletted. Mással nem érdemes. Persze úgy cseszed el az életed tééged nem szerető, nem tisztelő tuskók mellett, ahogy akarod.

Az én szüleim addig voltak együtt, amíg édesanyám meg nem halt. Rákos volt az anyukám, ne tudd meg, milyen durva csonkoló műtéteken ment át, és az arcát vágták össze. És az apámnak még akkor is ő volt a legszebb nő. Na, ilyen férfival kezdj, ne a f...szkala férjeddel, ha jót akarsz magadnak. Szóval igen, ez a tanácsom, hogy forgasd ki mindenéből, úgyis csak a szexre kellettél neki, mint egy kis feszes seggű riherongy a leírás alapján, fizessen a szolgáltatásért, és menjen isten hírével. Egy percig ne sírj utána. Sokkal jobbat érdemelsz.

2016. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül lefogynod, akkor meg majd vissza akarja könyörögni magát? Az élet nem ilyen fekete és fehér. Képes lenne a kicsivel egyedül hagyni? Inkább nem jellemzem, hogy milyen ember.
2016. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen! Hagyd elmenni, és ha vissza akarna menni, eszedbe ne jusson vissza menni. Ez nem férfi, hanem patkány! Az ilyenek miatt szégyenlem egy csomószor, h pasi vagyok...
2016. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hagyd elmenni! Az előttem szólóknak igaza van! Nem Te dobnád el a kapcsolatot, hanem ő! Az én feleségem több, mint 20 kilót szedett fel a két terhesség alatt és nem hagyom el emiatt, majd szépen lemegy, ha tudok segítek, támogatom, nem elhagyom meg félrekacsingatok. Igen nagy az esély, hogy a terhesség alatt súlygyarapodás lesz, de az ő gyermekének adtál életet, ebbe bebelegondolhatna. Szóval menjen, Te szépen összeszeded magadat és olyan nő leszel, hogy néhány év múlva visszasírná magát vagy megpukkad az irígységtől!
2016. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép dolog ez a hozzáállás, hogy meg kéne javítani. De akkor ezt a férjednek magyarázd ugyanis a probléma nem a kapcsolatotokkal van hanem vele. Mert egy idióta barom. Ezen te nem tudsz mit megjavítani. Nehogy már egy négy hónapos pici mellett ez legyen most a legfontosabb, hogy még nem nyerted vissza az alakod. A fejed tetejére is állhatsz a férjed akkor is egy tuskó marad. Nem hogy hagynám elmenni, össze is csomagolnék neki és kivágnám a francba ha ekkora hülye lenne.
2016. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Vegulis gyerekes dagad anyakent jo eselyem van masik parra


Jo apa es jo ferj is

Vagyis a szulesig minden rendben is volt

Engem is zavar ez a sok kilo faradt vagyok kikeszult

A gyerek is maceras baba ...

2016. júl. 30. 10:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de aki a 4 hónapos gyerek mellett hullafáradt kismamát nem támogatja, hanem b..szogatja a súlya miatt, arról sok minden elmondható, csak az nem, hogy jó apa és jó férj lenne.


Egyébként meg miért ne lenne esélyed másik pasira? És ha nem lesz másik, akkor mi van? Inkább egyedül, mint egy olyan férfival, aki csak az önbizalmadat ássa alá, és megcsal, otthagy.

2016. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!