Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elso szerelmen teszi tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso szerelmen teszi tul magat az ember a legnehezebben? Ha azon tultette magat a kovetkezonnel konnyebb lesz?

Figyelt kérdés
nekem rengeteg ido kellett h elengedjem az ex baratom ,es meg most is gondolok neha ra ,de most szerelmes vagyok az uj baratomba es azon tunodtem hogy ot is ugyanolyan nehezen felejtenem el ha rosszul sulnenek el a dolgok?...vagy kicsit konnyebb lenne?
2008. szept. 29. 19:29
 1/3 anonim válasza:
Hát, az biztos hogy az első után nagyon kileszel, mert az új érzések benned lesznek és hiányozni fognak, ha nem is a pasi miatt. De hidd el, hogy ha akár az 5. ér véget, akkor is ugyanúgy ki lehetsz bukva mint az elsőnél.
2008. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mondás azt tartja, hogy első szerelem csak egy van. Arról hallgat, hogy második, harmadik stb szerelem is csak egy van..

Ugyanugy fog fájni, ha mélyen és igazán szereted, csak lehet, kicsit több lesz a tapasztalatod, ezért gyorsabban állsz talpra, nem követed el ugyanazokat a hibakat, stb.

De azért sose légy megkeseredett, és ne büntesd a jelenlegit az előző(k) bűneikért, talán az a nehéz (pl bizalmatlansággal, stb)

2008. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy könnyebb lesz a következőnél, mert lehet az első szerelmed iránt nem tápláltál akkora érzelmeket, mint a második/akárhányadik iránt. Legalábbis nálam így van.
2008. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!