Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szűz és a skorpió milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz és a skorpió milyen párosítás? :D

Figyelt kérdés
a fiu szűz a lány skorpió
2010. ápr. 18. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fájdalmas..
2010. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok, és remekül kijövök a skorpiókkal.
2010. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Horoszkóp alapján párt választani hülyeség.

És aki nekem azt mondja hogy "hát te halak vagy ezért bocsi nem" akkor nem tudom mit csinálnék.

2010. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

A Te jegyed: Skorpió

A pasid jegye: Szűz


Így illetek össze:


Ez a kombináció mindig a felek közötti szoros barátságra alapozódik. A romantika nem jellemző erre a párkapcsolatra, és ez valószínűleg a Skorpió természetének köszönhető.

A Szűz kimért bölcsességével, éles kritikájával teljesen háttérbe szorulhat. A Skorpió ugyanis nehezen tűri a Szűz éles nyelvét. Ameddig az erő és az uralom problémája nem bukik ki közöttük, a kapcsolat szépen alakulhat. Amikor azonban ezek felszínre kerülnek, ettől fogva kezdetét veszi a kapcsolat hanyatlása. Ezért ritkán tapasztalható tartós kapcsolat e két jegy szülöttje között. A Skorpió gyakran partnert vált, és odébbáll.

Mindkét jegy szülöttje kedveli az egyedüllétet, ezért szeretnek magukban lenni, de nem állandó jelleggel. Gyakran különös békességet éreznek egymás társaságában, majdnem olyan ez, mintha telepatikusan kommunikálnának.

2010. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez amit leirtál teljesen igaz.fu:Da csajoma skorpió. hallod nem tudtok valamit amivel feldobjam ezt a kapcsolatot hogy még véletlen se akarjon majd elhagyni?:D
2010. ápr. 21. 10:58
 6/12 anonim ***** válasza:

én skorpió vagyok párom vízöntő. A lehető "legrosszabb" párosítás állítólag...mi meg majdnem 3 éve együtt vagyunk, az életünket is együtt tervezzük...szóval ez hülyeség.

Ami meg a kapcsolatotokat illeti, kettőtökön áll a dolog. Ne akard "megtartani", ha szeretitek egymást minden jön magától:)

2010. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 proxilla frez ***** válasza:
k*rvára fájdalmas:D
2010. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de megakarom tartani mert őrűlten szeretem mindennél jobban és tudom hogy ő is szeret de mégis sokszor mennek mostanába a viták amikröl ő tehet és valamit ki kell találni.meg hogy romantikusabb legyen.de mit?:'(
2010. ápr. 21. 11:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem k.urva sz@r, ámbár teljesen fos.
2010. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt a k*rva he kérdező te hülyevagy az nem tök mindegy mien csillagjegyű??
2010. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!