Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ráírni, újrakezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ráírni, újrakezdeni?

Figyelt kérdés
1 éve elutasítottam egy srácot akivel csak ismerkedtünk, tehát nem volt még kapcsolat. Nem csúnya elválás volt, viszont azóta nem beszélgettünk semmit, de nem törölt le Facebook-ról. Ez az egy év alatt viszont többször éreztem, hogy újra közelebb kerülnék hozzá, de egyszerűen nyuszi voltam ráírni, néhány gagyi ok miatt (pl. mi van ha haragszik rám...) Igazából azt sem tudom, hogy jelenleg van-e kapcsolata mert nem sok mindent oszt meg. Tudom, hogy akkor derülne ki hogy mit gondol, ha ráírnék, de kicsit furának tartom... elvégre is én utasítottam el, aztán meg jönnék azzal hogy beszélgessünk mégis, találkozzunk újra?
2016. aug. 10. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Kiömlött sör után nem sírunk, inkább rendelünk egy másikat.
2016. aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Linó03 ***** válasza:
100%
Ha te utasítottad el, és ő normális, akkor nyilván nem fog újra próbálkozni. Szóval hajrá! Nincs ebben semmi cici. Az érzelmek változnak. Ha bejössz még neki, akkor csak örülni fog. Ha nem, akkor meg kiderül. Nem veszíthetsz :)
2016. aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te utasítottad el, akkor büszkeségből sem keres többet. Azért mindenkiben van annyi tartás, hogy nem fut olyan szekér után ami nem veszi fel. Viszont, ha szimpatikus voltál neki és megkeresed, nem hiszem hogy el fog küldeni és valószínűleg nagyon fog örülni annak hogy nem felejtetted el. :)
2016. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyugodtan...nincs ebben semmi ciki.Az érzések változnak :)
2016. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg! "Változnak az idők, és mi is változunk bennük". Ez az érzelmekre is vonatkozik. Ahhoz már elég idő telt el, h a régi sérelmeken túl lehessen lépni. És ha Te is jelentettél neki valamit, akkor ha más nem meghallgat.

Saját példámból kiindulva én nagyon örülnék neki, h egy lány (egy konkrét lány amúgy) aki elutasított és én nagyon szerettem, (szeretek még mindig) úgy döntene, h felkeres mert változtak az érzései. Én lennék a legboldogabb férfi a Földön!


Veszteni valód nincs, szóval hajrá! Drukkolok! :-)

2016. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs más jó a szamár is, úgy elfog téged intézni hogy csak lesel.
2016. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:
Próba cseresznye! Nem bírnál együtt élni a tudattal, hogy meg sem kísérelted ;)
2016. aug. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a bátorítást!
2016. aug. 11. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!