Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kijelentette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kijelentette, hogy vannak nálam szebb lányok, és ez borzasztóán bánt engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
én is teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy nem én vagyok a legszebb nő a világon.. mégis hihetetlenül rosszul esett, amikor ezt hallottam tőle, attól az ebertől akiért mindent megteszek, figyelek a külsőmre, a viselkedésemre, mindent érte teszek, próbálok olyan lenni, amilyennek ő akar, s mégis azt érzem hogy nem tetszem neki :( mit tehetnék, hogy ez változzon?? :(
2016. aug. 22. 09:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

Te meg mondd neki,hogy exed farka sokkal nagyobb és szebb. :D


Egyébként meg ne foglalkozz ezzel. Ha nem szeretne nem lenne veled. :)

2016. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%

"s mégis azt érzem hogy nem tetszem neki "

nem azt mondta, hogy nem tetszel neki, csak, hogy van nálad szebb...mondjuk ez kicsit bunkó megfogalmazás, de ha így látja akkor igaz az ő szemszögéből...

de ez nem azt jelenti, hogy megcsalna, vagy kidobna másért...de ha annyira zavar beszélj vele erről...főleg ha ennyire érzékenyen érintett...


23F

2016. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

"akiért mindent megteszek, figyelek a külsőmre, a viselkedésemre, mindent érte teszek, próbálok olyan lenni, amilyennek ő akar," EEEEEHHHH! Rég rossz!!!! Azért tegyél bármit, mert neked jó! SOHA nem hálálják meg! Sőt, ez lesz az alap!

Igen, mindenkinél van szebb! Hallottad a sztorit a focistáról, aki a londoni modell barátnőjének bekamuzta, hogy hazamegy Szenegálba ügyetintézni és Párizsban elvette a másik barátnőjét feleségül? :) :) :) Na, a legjobb nőt is unja valaki. Nem ez az élet lényege!

Két dolog lehet! Lekezelően, megalázóan mondta a pasid, hogy nem te vagy a legszebb, vagy hogy ennek ellenére ő szépnek lát és téged akar? Ez a nemmindegy!

2016. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

azt elfejetettem leírni, hogy közösségi oldalakon kb. minden valahogy kinéző lánynak írt több 10 cifrábbnál cifrább bókot.. nekem soha semmi :( ez is bánt

tudom hogy a "facebook csak egy virtuális világ" mégis nagyon rosszul tud esni, hogy irogatott nekik, én pedig semmi ilyen jellegűt nem kapok

2016. aug. 22. 10:04
 5/32 anonim ***** válasza:
61%

a bókokat melletted írta, vagy még előtted?


23F

2016. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

előttem.. egy eset volt, amikor már együtt voltunk, s privátban irt rá az exére egy ilyennel "te még mindig ragyogsz szépség"..

tudom, hogy ami előttem volt, a múlttal, már nem kéne foglalkozzak.. de egyszerűen zavar és bánt, hogy másoknak bókolt ezerrel, én meg csak azt kapom hogy vannak nálam szebbek :(

2016. aug. 22. 10:11
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Én ahogy ismerem magam tuti beszóltam volna neki valami cirfát.

Mondjuk azt,hogy: Figyelj csak szívem. Miért nem próbálkozol be akkor azoknál a szép lányoknál? Vagy talán te nem kellesz nekik? Neked csak én jutottam?


Ne hagyd,hogy egy idióta miatt ne legyen önbecsülésed!

Ha neked nem bókolgat akkor dobd a francba. Nehogy már másoknak tegye a szépet téged meg ledegradál.

2016. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

hát ez így elég gáz szituáció...

én simán feltenném neki a kérdést: "mit szeretsz bennem?"

és utána mérlegelnék, hogy megéri e, DE magadnak tedd fel először a kérdést...


23F

2016. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%
Ne tégy semmit. Ha eddig elvoltál a kapcsolatban és egy ilyen pasival jársz, akkor tökéletesen összeilletek.
2016. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 fru_ ***** válasza:
99%

Van az úgy, hogy az ember pótlék szerepébe kerül.

Nem irigyellek érte.

2016. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!