Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy 10 éves kapcsolatot elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettük egymást a párommal, de sajnos ő külföldön dolgozik sok pénzért. Én itthon dolgozok, és vártam rá.

Novembertől már próbálkoztunk a babatémával, havonta azért haza jött de ez nem jött össze.

2 hónapja tűnt fel nekem hogy oda kint nagyon jóba lett valakivel. Sokat, szinte mindennap veszekedés volt miatta. Kértem hogy mondjon fel menjen máshová dolgozni, vállaltam volna hogy vele tartok, azt ígérte hogy majd szeptembertől, viszont megtudtam hogy egyre többet van a nővel, nem érdekelte ha azt mondom hogy vége, ő csak a bulit stb dolgokat választotta a nővel, akinek szintén volt még akkor párja.Kértem azt is hogyha nem bírja a távolságot jöjjön haza kevesebb pénzért nem tette meg.

2 hete lettünk volna együtt 10 éve, bár akkor már nem bírtam tovább és azt mondtam hogy akkor legyen a nővel és engem hagyjon.

Aznap ő haza jött Magyarországra, természetesen a nővel, de ide a lakásomhoz nem jött, pedig szó volt róla hogy az itt maradt dolgait akkor elviszi, de nem jött. Én aznap éjszaka is felhívtam hogy jöjjön nyugodtan haza de nem tette, másnap derült ki hogy a nő is jött, így nyilván azért nem jött.

Nekem nagyon fáj, én még mindig szeretem és hiányzik nekem, de próbálnám elfelejteni viszont nagyon nehéz

Amikor kedve van felhív, van hogy egy hétig semmi, majd 3 napig mindennap felhív, beszélünk aztán megint abba marad. Ő sem mondja hogy akar békülni, és azt is letagadja hogy bármi lett volna a nővel, de én valahogy nem tudom elhinni. Lehet túl gondolom, lehet nem, nem tudom. De szeretném elfelejteni, ami nagyon nehéz. Tudom, nem én vagyok az első, és más is túl lett rajta de hogyan????


2016. aug. 23. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

sehogy

max lecsillapodik idővel az érzelem

ha neked az jobb akkor zárd el a kapcsolatot

vagyis nem kommunikálj vele sehogy sem


semmi értelme beszélgetni vele ha ugysem vagytok már együtt csak nehezebb neked letenni ezt

2016. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, megtörténik ilyesmi. Fel a fejjel, idővel jobb lesz. A távkapcsolatot a legtöbben nem bírják sajnos, de annyiból talán jobb a helyzeted, hogy te legalább megszoktad, hogy egyedül térsz nyugovóra, vagy egy olyan életed, amely szinte teljes egyedül is. Folytasd ezt, találkozz barátokkal, próbálj kikapcsolódni. Remélem, hamarosan megvigasztal majd egy másik férfi.
2016. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy bő 4 éves kapcsolatom zárult le úgy, hogy miatta és a tanulás miatt költöztem Budapestre. Eltiltott mindenkitől, kisajátított, egész világom rá építettem és egyik pillanatról a másikra úgy döntött megcsal egy munkatársával. Egyedül maradtam, távol a családtól, barátok nélkül. Első pár hét szörnyű volt, de sikerült néhány barátot szereznem és onnan már sokkal jobban telt. Most gondolom nagy űr van benned, de idővel az is elmúlik, csak ne légy magányos, bezárkózott, fontos kimozdulni ilyenkor.
2016. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nis a 10 év alatt se háassággal, de gyerekkel, se közös otthoni együtt töltött jövővel nem zárult le a kapcsolat. Magyarul lehet ő úgy érzi nincs semmi ami összetartana benneteket, főleg hogy má külföldön dolgozik.

Szerintem ezt jobb hagyni és elfelejteni, túl sok volt így is az elvesztegetett idő együtt sajnos. Nem 10 év együtt töltött idő utan kellett volna külföldre mennie hanem mã végre a kapcsolatotokat és a közös jövőtöket építeni ami csak húzodótt és elmaradt...

2016. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok, telórol írtam így bocsánat a helyesírási hibákért!
2016. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ohh. Sajnálom. Nem tudom. De az hogy te mennyire tudsz szeretni, az nagyon nagy respect!
2016. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy nem jött össze a baba. Keress egy másik pasit. Tudom, hogy nagyon nehéz, de ne tedd tökre az életed.
2016. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Én is csak próbálkozom. 10 éves házasság után válunk, 8 és fél év után mentünk külön, de még mindig nem vagyok túl rajta. Fél nap rágondolok. :( Neki új nője van, volt már előtte is másik én meg egyszerűen nem tudok mással boldog lenni. :(
2016. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Ő könnyen talált mást, nekem nagyon nehéz. Már nem vagyok belé szerelmes, de akkor is nagyon fáj.
2016. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!