Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki négyszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki négyszemközt hogy teccik nekem, és járni akarok vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! segítsetek lécci! 14 éves lány vok. Van egy fiú aki nagyon teccik nekem, és én is teccek neki! A puszinál tovább nem haladunk, ( és az is csak a mersz vagy felelszes játékban van) pedig vannak oylan pillanatok amikor több is lehetne. (p. :beszélgetés stb. ) Én azt szeretném ha járnánk! Meg több lehetne! mit csináljak? Hogy mondjam meg neki h járni akarok vele? Adjatok lécci tanácsot! kösziii
2010. ápr. 20. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
basszus, csókold már meg, abból leveszi..
2010. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia. tetszel és járni akarok veled.
2010. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok!!

de erre nem fog megharagudni?

hogy megcsókolom??

2010. ápr. 20. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

nem! nem fog megharagudni. Én 15 (ill. 15,5 xD) fiú vagyok, és nem sértődnék me. De ha nem éreznék semmit a csaj iránta, akkor nem csókolnék vissza és megmondanám, hogy közöttünk nem lehet több, mint barátság. Ha meg tetszik és többet is érzek iránta, mmint barátság, akkor simán visszacsókolnék. Szóval ne parázz. Mi fiúk nem vagyunk annyira instabilak ilyen szinten, mint ti lányok:D.

15/ff

2010. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De mikor tegyem meg??

nem adódig ilyen pillanat..

hogy teremtsek ilyen helyzetet??

2010. ápr. 21. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!