Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem beteges ez már? Nincs magánszférám.

Figyelt kérdés

Úgy érzem a barátom kezd túl menni minden határon, amit én még eltudok viselni. Együtt élünk, az első 1-2 hónap tökéletes volt, remekül kijöttünk egymással, de szépen lassan ez megváltozott. Kezdődött minden azzal hogy nem beszélhetek senkivel, ha lány, ha fiú. Szerettem leülni a számítógép elé, most már nem tehetem. Egyszer rajta kapott, hogy játszottam, most erre fogja a bizalom hiányát (persze nem akkor mikor itthon volt, akkor csak is vele törődök). Nem mehetek el nagymamámnak segíteni bevásárolni, sőt anyukámat is leginkább csak vele látogathatom. Van egy kutyusom, ha 5 percnél tovább sétálok vele, már "pasizni" voltam. Ugyan ez mikor elmondom neki hogy a szakítás felé sodródunk, válasza hogy persze, hisz nekem van valakim, ami persze nem igaz, hisz őt szeretem. Már ránézni nem merek senkire, nehogy megint hisztis legyen, és 2-3napig ne szóljon hozzám. Az is probléma, ha valaki rám néz, így persze azt sem hordhatom amit én szeretnék.

Én ezt már nembírom, 1 hónapot megpróbáltam úgy élni ahogy ő szeretné, de már kezdek becsavarodni ettől! Mit tegyek?



2016. szept. 20. 12:53
1 2 3
 1/23 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát, hogy mit tegyél, az sztem elég egyértelmű.
2016. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd ott.
2016. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet valakivel úgy eggyütt lenni hogy azt kell tenned amit ő mond és nem lehet saját akaratod.Én azt tanácsolom hogy minnél hamarabb lépj ki ebből a kapcsolatból mert ennek jó vége nem lesz és bocsi a kifejezésért de amit a párod művel beteges,kezeltetni kéne magát és aki ilyen az változni nem fog ez már nem kapcsolat olyan mint ha bőrtönbe lennél.
2016. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. A barátod idióta.
2016. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem ugyanez volt. Lépj ki minél hamarabb, ahogyan előttem is mondják, mert csak össze fog törni lelkileg és rettegni fogsz. Egy idő után a barátaidat is elveszítheted, ami nem a legjobb. Az életednek van egy olyan része, amit NEKED kell irányítanod, nem a párodnak.

Én is akkor jöttem rá, mikor 1-2 napra megszabadultam, foglalkozhattam mással, maga volt a mámor...

2016. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott! A srác egyértelműen beteg. Ha börtönben akarsz élni, akkor rabolj ki egy bankot, és akkor lesz pár jó napod a pénzből, míg el nem kapnak! :)
2016. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, eddig azt mondta velem van a baj, hisz minden férfi ilyen...:)
2016. szept. 20. 13:10
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Épeszű ember ennek a töredékét sem viselné el, nincs az a szerelem, akiért megéri ennyire feladnod az önállóságod utolsó szikráját is. Ez már bőven a bántalmazó kapcsolat kategória, még (!!) nem bánt fizikailag, cserébe lelkileg zsarol, manipulál, irányít és teljesen leépít és tönkretesz. Ez szerinted szeretet? Tisztelet? Bizalom?


Nem, ez önző, kisajátító birtolás. A tulajdonaként kezel, átlagember a kutyájával jobban bánik, mint ez az "ember" veled. Akármennyire szerelmes vagy, vedd le a szemellenzőt, így nem lehet hosszútávon egészséges pszichét megtartva élni, ráadásul minél tovább húzod a szakítást, annál nehezebb lesz. Ne várd meg, amíg gyereketek lesz, amíg munkába se mehetsz, amíg teljesen el nem vágja az emberi kapcsolataid, hogy maximálisan ki legyél neki szolgáltatva. Hiszen már most erre utazik! Ne hidd el neki, akármit ígér, az ilyen emberek nem változnak!!


Menekülj, amíg nem késő.

2016. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyel teljesen ostoba, mint rengeteg no ugyanebben a helyzetben, hagyd ott azonnal es vissza se nezz.. Egyaltalan nem ertem mi tart teged egy ilyen undorito hulladek mellett aki teljesen kisajatit és nem hagy elni. Elmebeteg a pasid, nem tudod se megjavitani, se megvaltoztatni, ha nem vagy teljesen retardalt, meg ma otthagyod. Nem minden ferfi ilyen, sot eleg kis szazalek ekkora vadbarom. Mese habbal minden amit bead neked ez a fszkalap, keszulj fel arra is hogy mindent ossze fog hazudni hogy megtartson de legyel okos es ne hallgass ra.
2016. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Estienne ***** válasza:
100%
Én is rettentő féltékeny vagyok még se vagyok ilyen abszurd. Sőt, nem is féltékenységnek hívnám, mert arra nekem sincs okom. Ez inkább a teljes uralkodási vágy, hogy csak az övé és kizárólag az övé legyél. Veszélyes (bár kissé én is hajlamos vagyok erre) és jobb elmenekülni ez elől, mert lehet baj belőle. Mindenesetre neked nem lesz jó így, az biztos.
2016. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!