Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi menekül a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi menekül a féltékenységtől és számonkéréstől?

Figyelt kérdés

AZ én fiúm utálja, amikor féltékeny vagyok. Sőt attól is a falra mászik, ha percre pontosan számon kérem hogy merre járt mit csinált.

Szerinte ezek felesleges dolgok, hiszen magától is elmond mindent..nem kell ehhez faggatnom.

Elmondása szerint ilyenkor sakkban van tartva és sarokba szorítom, amitől Ő idegrohamot kap .


Minden férfi utálja a féltékenységet és az elszámoltatást az időtöltésükről vagy csak az enyém?


2016. szept. 20. 16:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nincs nőm
2016. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki az aki percre??? pontosan keri szamon a masikat, hogy mit csinalt? Ez beteges. En is szoktam kerdezni, mivel toltotte a napjat, de nem igy, hogy 16:50-kor eppen mit csinaltal???
2016. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Igen, utálom, elhagynálak ha a párom lennél. Mert nem az anyám vagy, én meg nem vagyok 12 éves, hogy meg kelljen kérdezni hol vagyok és mit csinálok.


Hagyd ezt abba, mert kifogod nyírni a kapcsolatotokat, és egy reggel arra ébredsz, hogy már nincs kit faggatni.


A férfi ha akar, hazaszól, hogy késik, merre jár. Vagy majd elmeséli azt, amit fontosnak tart. De az, hogy most délután lementem a boltba, az nem információ érték egy férfinál, lehet a nőknél igen, de mi teszünk az ilyen apró részletekre.

2016. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Titusztitusz ***** válasza:
35%
Hát...Énis olyan vagyok pontosan,mint a férjed...
2016. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Az semmi, hogy minden férfi utálja, de még a nők is.

Nagyjából én is idegrohamot kapnék, ha a pasim el akarna számoltatni minden percemmel. Még szerencse, hogy nem csak életkorunk szerint vagyunk felnőtt emberek, de úgy is viselkedünk.

2016. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Továbbá, normális felnőtt emberek tájékoztatják a párjukat arról, hogy hova mennek, mi fog ott történni, kb. mikorra várhatók, nem csak egy szia majd jövökkel becsukják az ajtót. Mondjuk ez inkább az együtt élőkre, házaspárokra jellemző.
2016. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig utáltam az elszámoltatást, bárki is próbálkozott vele. Ez volt az oka annak, hogy érettségi után nem sokkal húztam otthonról, mert szüleim is folyton faggattak, hogy ekkor és akkor hol voltam, hova megyek, ki hívott és miért. Pérkapcsolatban is bepróbálkoztak néhányszor az ilyesmivel - igaz akkor már féltékenységből -, de rövid türelmi időszak után mindig léptem. Nem mintha tilosban jártam volna, de az hogy egy utcasarkon jobbra vagy balra fordulok, az csakis az én ügyem, senki másé. De szerintem ezzel a legtöbben így vannak, akár nők, akár férfiak...
2016. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.


Hát mindig elmeséli mit csinált éppen és merre járt.

De ha pl. azt mondja hogy "itt-meg itt jártam és ez történt..." akkor egyből félbeszakítom. hogy "Mit csináltál ott?" vagy "Minek jártál arrafelé??"


Meg pl. külön lakunk és tegnap este láttam egy kocsit, ami az övéhez hasonló lámpája volt. De a sötétben nem láttam biztosan hogy az Ő kocsija-e.

Azt mondta délután amikor felhívott, hogy a haverjának kell d.u. segítenie.


Miután láttam az ismeretlen autót flehívtam Őt, és kérdeztem mit csinál. Azt mondta nem ment a haverjához mert ilyen viharban nem akart, otthon van tv-zik.


De azóta azon kattogok,hogy -bár nem tudom biztosan hogy milyen autót láthattam - de arra gondolok hogy van valakije és kamuzik...és hiába mondja hogy otthon van..mert éppen csajozott az orrom előtt..vagy találkozgat mással stb.


Szóval mindig gyanakszom, pedig egyszer sem csalt meg sőt, kamuzni sem szokott.

2016. szept. 20. 16:40
 9/26 A kérdező kommentje:

Mindig attól félek, hogy ha nem "tartom az ellenőrzésem alatt" akkor tuti megcsal.


Meg ha nem tudok azonnal minden apró részletet, akkor azonnal gyanakodni kezdek és minden mögé rosszat gondolok.

2016. szept. 20. 16:42
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Tudod mi a te bajod? Túl sok időd van hülyeségeken gondolkodni. Kösd le magad valamivel, amikor nem vagy együtt a pároddal, és ne az összeesküvés-elméleteket szövögesd. Amikor meg együtt vagytok, vagy beszéltek, akkor ne szakítsd félbe, mert amúgy egy tahó dolog.
2016. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!