Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet bármi jövője egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármi jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, egy házban laktunk pár hónapig. Mindig beszélő viszonyban voltunk, megkedveltem, mert nagyon kedves, jólelkű, szeretni való ember. Annyira sohasem volt az esetem, de nem is taszító, tipikusan az a fajta, aki megszépül, ha beleszeret az ember, a szemeiért pl. odavagyok.

Rendkívül művelt, intelligens férfi, érdeklődő a kultúrám, magyarságom iránt (külföldiről van szó), bármilyen témáról lehet vele komolyan beszélgetni, igazán élvezetes és üdítő a társasága. Ambiciózus, törekvő, olyan típusú, akivel el tudnám képzelni hosszabb távon is. Viccelődni annyira nem lehet vele, elég bátortalan, visszahúzódó alapjáraton, de azért vannak próbálkozásai, ezt nagyon értékelem.

Egy kis alkohol hatása alatt bevallotta az érzelmeit, majd lefeküdtünk, mivel bennem is kezdtek kialakulni bizonyos érzelmek. Még nem volt semmilyen kapcsolata nővel (ezt már azelőtt tudtam, hogy mondta volna), én voltam az első, valamennyire izgatott is a dolog, hogy én vezetem bele az ilyen dolgokba. Viszont egy a bökkenő: bármennyire is lelkes, meg próbálkozik, egyszerűen nincs érzéke hozzá, ha lehet így mondani. Nem jön neki semmi ösztönből, de még a magyarázatok után sem igazán. A kézmozdulatai bátortalanok, vagy éppen ellenkezően, túlzottan durvák. Nem azt várom, hogy egy isten legyen azonnal az ágyban, ezért tanítom, működik a kommunikáció, de amikor már sokadszorra van az, hogy túl hamar elmegy vagy kifárad a legalapabb pozíciókban (pedig fitt alapjáraton), az nagyon illúzióromboló. Pár hónapja megy ez, de hosszú távon számomra egyáltalán nem kielégítő az, ha csak a kezétől élvezek el, ha lehet így mondani, azt magamnak is meg tudom csinálni különösebb erőfeszítés nélkül. Talán az is lehet a gond, hogy nem túl nagy neki, behatoláskor nem érzem azt a huh, de kitölt érzést, amikor végigfut a bizsergés a gerincem mentén, pedig nem vagyok tág, sőt... Ő a harmadik férfi az életemben, és ilyet még nem tapasztaltam. Az első hosszú kapcsolatomban mindketten szüzek voltunk, mégis isteni volt 4 éven keresztül minden, ott természetesen jött a dolog, amit itt hiányolok. Számomra mindig az olyan férfiak voltak vonzóak, akik tulajdonságait tekintve olyasmik, mint ő, de nekem ehhez hozzá jön az, hogy az ágyban is dominánsan viselkedjen és legyen ő a férfi, míg én a nő vagyok mellette.

Nincsenek heves érzelmeim felé, de úgy gondoltam, hogy adok esélyt magunknak, mert talán elmélyült volna a dolog, de mostanra elbizonytalanodtam. Hogyan működhet valami, ha már az elején nem jó egy fontos aspektusa a dolognak, amikor minden más szinte tökéletes. Ő egyébként rendkívül boldog, nem mondanám, hogy őrülten, inkább megfontoltan szerelmes, számára csupán az is elég, hogy vagyok.

Mit lehet ilyen ügyben tenni? Meg lehet menteni valahogy a dolgot?

Előre is köszönöm!



2016. szept. 22. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egy hullámhosszon szexuális téren. Ezt el lehet fogadni nyilván, más kérdés, hogy érdemes-e, mert lehet, mindig lesz benned egyfajta hiányérzet. Szerintem fontos az, hogy a másik felé heves érzelmek legyenek, különösen az elején (ez lehet heves vonzódás vagy szerelem). Ezek egyike sincs meg részedről. Te döntöd el, lehet még próbálkozni, de szerintem ha eddig nem alakult ki részedről ez, akkor már nem fog.
2016. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

" tipikusan az a fajta, aki megszépül, ha beleszeret az ember"


Na az ilyennel nem szabad soha összejönni,mert elég egy pici rossz szó,valami kisebb csalódás és újra tisztán fogod látni őt, akihez nem vonzódsz valójában és hopp el is tűnt a megszépült dolog.

2016. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom van valami olyan tulajdonsága,ami miatt mégis magadra akarod őt erőltetni :D
2016. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Olyan rosszul érzem magam emiatt. Szexre kb. bármikor találhat az ember partnert, aztán vagy jó lesz vagy nem, de nincsenek úgymond következmények (most tekintsünk el bizonyos dolgoktól).

Aztán amikor végre nagy nehezen megismerkedek valakivel, akivel el tudnék képzelni egy hosszú kapcsolatot, akivel tudom, hogy képesek lennénk a szürke hétköznapokat átvészelni, aki illik hozzám, erre pont a szex nem jó...

Hogy az istenbe találjon így az ember társat?

2016. szept. 22. 09:59
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy balfsz! Te meg egy tipikus hülye nő vagy, aki a szar fos alak után kajtat. Minek kellett neked dugnod egy ilyen szerencsétlennel? A többi nő vajon miért kerülte el jó messzire? Gondolkozzál már!
2016. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ehm, köszönöm az építő jellegű hozzászólást, legyen szép napod.
2016. szept. 22. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg pont az a probléma, hogy te tapasztaltabb vagy, ő pedig minden áron meg akar felelni neked. Ettől a mozdulatai görcsösek, erőltetettek lesznek. Hagyd abba a tanítgatását, ne magyarázd neki, mi merre hány méter. Inkább játékokkal próbáld rávezetni: jégkocka kergetése a másikon szájjal, vagy bármi más, hasonló, amikor azzal van elfoglalva, nem a megfelelési kényszerével. Nálunk is volt hasonló probléma párommal, aztán egyszer véletlenül lecaepegtette a fenekem pár csepp vízzel. Persze, felajánlotta, hogy lenyalja, és akkor izgatott fel igazán először. Nem volt semmi erőltetett, vagy konkrét cél a mozdulataiban, laza volt, huncut. Akkor elkezdtünk ilyeneket kitalálni, szórakozni, kötöttségek nélkül kényeztetni a másikat. Sokat javult azóta, magabiztosabb lett.

Szóval lehet fejlődni ilyen téren, de minél ritkábban érezze azt, hogy te irányítasz, megszabod, mit tegyen.

Az pedig, hogy hamar elmegy nagy eséllyel azért van, mert borzalmasan vonzódik hozzá. Lehet nem ártana előtte "elintézni őt" majd lassan újra belekezdeni. Üres tárral nehezebben izgulnak fel a pasik, és tovább is bírják. Meg akkor már nem akarják gyorsan lezavarni az előjátékot sem (nyilván vannak, akiknek elsőre se gond, nem róluk van szó), képesek kiélvezni, elszöszölni vele.

Ha ezek után sincs semmi javulás, akkor valószínüleg nem vagytok egy hullámhosszon, és nem is lesztek :/

De sok sikert! Remélem összejön :)

2016. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves hetes, köszönöm szépen a korrekt válaszodat, sokat jelent nekem. :)

Már volt olyan, hogy kielégült és később folytattuk, volt így harmadik, negyedik menet is, lényegesen tovább tart, de nem az igazi.

Megpróbálok visszavenni, hogy legyen még spontánabb a dolog, nagyon remélem, hogy sikerül. Párszor jó, ha én irányítok, de szeretném tényleg, ha ő is megtenné.

Köszönöm a tippeket is, meglátjuk, hogy működnek-e nálunk, vagy majd mindketten találunk egy hozzánk jobban illőt idővel. :)

2016. szept. 22. 12:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán kegyetlenül hangzik, amit mondandó vagyok, de szerintem túl rövid az élet ahhoz, hogy meddő gatyázásokra pazaroljuk. Se szerelmes nem vagy a fiúba, se a szex nem jó vele. Csak arra "jó", hogy amíg vele töltöd az időt, esetleg elszalasztod a "nagy ő"-t.
2016. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!