Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet jövője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol a férfi a kapcsolat elején kijelenti, hogy nem szeretné ha a nő nélküle járna szórakozni?

Figyelt kérdés
Ez bizalmatlanság? Azt mondja, szeret, de ha nélküle megyek, akkor elhagy. Szerinte egy nőnek nem illik ilyesmi egy komoly kapcsolatban. Meg milyen dolog már az, hogy csak másnap kerül elő. Barátnőmnél aludnék egyébként, nincs 3. Fél.
2016. szept. 23. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Én meg kijelenteném, hogy akkor viszlát. Sráccal is voltam már külön "bulizni" (ittunk együtt szabadtéren), nem akartunk egymástól semmit és nem is volt semmi. A barátom soha nem pampogna ilyesmi miatt, mivel ő normális férfi. :D
2016. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Véleményem szerint, semmi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol már az elején ennyire bizalmatlan az egyik fél.
2016. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

amíg együtt jártok addig nem, ha együtt laktok, akkor meg jogos, hogy tudni szeretné, hogy merre és kivel járkálsz esténként. És azt is megértem, hogy félt.


ha nem tudod elfogadni, akkor nem kell vele összejönni. Bár ha meg valami bajod lenne éjszaka, akkor ő lenne az első akit hajnalok hajnalán felcsörgetnél, hogy segítsen rajtad!

2016. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3# Hol írta, hogy nem tudja, merre jár? Mi együtt élünk a párommal, ha nem élnénk együtt nyilván akkor is elmondanám, hová megyek :D
2016. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elmondom hová megyek, 3 hónapja járunk, nem élünk együtt. De nekem ez furcsa akkor is.
2016. szept. 23. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 11 éve élünk együtt és bulizni sosem mentünk a másik nélkül, nálunk ez így alakult ki és ez a normális.

Olyan van, hogy ha ên találkozom egy baráttal vagy ő, akkor nem feltétlen van ott a másik, mert vannak olyan barátaink akik nem "közösek". De mindketten tudjuk h hol és kivel van a másik, a telefont mindig felveszem. Meg igyekeztem bemutatni neki az összes fiúbarátomat, így sosem volt probléma belőle.


Ami nekem itt nem tetszik az a zsarolás. Akkor hagyjon el a francba, legközelebb más miatt fog fenyegetőzni, a végén meg azt veszed észre, hogy háztartási robot leszel, nem maradt senkid és egyedül ülsz a lakásban.

2016. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Totál leszarnám hová jár egyedül bulizni, mert én meg kb sosem szoktam menni ilyen klasszikus táncolós helyekre.
2016. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy nála ez csak így megy?

Szép, önbizalma lehet vagy véleménye a nõk erkölcsérõl... Az egy dolog, hogy nem szeretné nélküle menj. De a tálalása nem, mindegy, Kérni lehet de így választás elé állítani gyerekes. Ezt úgy kellene mondania szívesen megy veled.

2016. dec. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!