Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy normális kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy normális kapcsolatot, mért nem lehetséges mai világban?

Figyelt kérdés

Mindig az van,hogy pasik megnéznek utcán kapok mosolyokat mindig olykor füttyöt is,de soha nem kezdeményeznek,nem jönnek oda,mindig nekem kell,és akkor már nem állnak ellent...mai pasik mért félnek kezdeményezni?Nem nekik kéne? És mértnem akarnak komoly kapcsolatokat,csak ilyen ri*ancokat?:S Szeretnék komoly kapcsolatot,ha van olyan pasi aki szintén ezt érzi,írjon privibe,kíváncsi vagyok vannak e még:):S

15/L


2010. ápr. 23. 22:08
1 2
 1/13 Apollo93 ***** válasza:
Hát én rendes vagyok, tényleg...16/F
2010. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem negedélyezted a privát üzenet írását:D
2010. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a mai világba egyre tööbb az olyan csaj akik hamar megkaphatók,és inkább azokat választják mer hát hamar megvan,szomoru de ez van,az meg hogy nemmernek odamenni senkihez se csak rájuk kiabálnak, azok közül meg a legtöbb az ilyen vasalthaju köcsög akiknek csak a szájuk nagy,de türelem rózsát terem ,vannak még normálisak
2010. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

17 éves lány vagyok és nekem is ez a gondom:(

megértelek. Elég nehéz olyan fiút találni aki megbecsül ,viszont szeret.

De az is igaz ,hogy a lányok 70%a min. könnyen megkapható.:S

Sajnos nekünk kivételeknek sokat kell várni.

2010. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát igen... nehéz megtalálni a maradék normálisnak a megfelelőt.Sok sikert előző válaszoló ;)
2010. ápr. 23. 22:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Van hidd el, de érdekes módon nekem meg az a tapasztalatom, hogy ma a lányoknak nem kellenek az ilyen fiúk. Furcsa, hogy azt írjátok, a lánynak kell várnia, én hiába vagyok ilyen, egyszerűen nincs igény rá. Ki érti ezt, én nem.
2010. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 18 múltam...majd lesz neked is több tapasztalatod, meglátod. Fogsz tapasztalni ilyet is, olyat is. Hát azért nem lehet normális kapcsolatokat kialakítani, mert a mai világ szexközpontú, a pasik nagy többségének ez kell, nem egy hosszú távú kapcsi.
2010. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

na igen..:S


köszi :]nekedis..

2010. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

22:43-as vagyok.


azt bírom viszont ,hogy itt ír egy csomó normálisnak tűnő srác.. ,hogy ugyanez a bajuk a lányokkal..:D

2010. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként olyan is lesz majd, hogy odamennek, teszik a szépet, talán elhitetik, hogy így szeretnek-úgy szeretnek, holott végig csak az ágy jár a fejükben, de majd ki fogod tapasztani, hogy milyen az, aki tényleg, őszintén szeret,mármint hogy hogy viselkedik az, akit érdekelsz.

De még mennyien fognak odamenni bepróbálkozni!!!

De előre szólok, ha valamennyire is van benned tartás, ne lepődj meg, ha nem mindenki utánad loholna...a többször használatos csajokra utaznak, aki értékesebb, annál sokan meg sem próbálkoznak.

2010. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!