Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok életetek szerelmével, mert nem jóval később akar gyereket, mint ti?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, korábban már 25 évesen szerettem volna családot, de 23 évesen ismertem meg az 1 évvel fiatalabb páromat. Ő még egyetemista volt, ezért elhalasztottam az ötletet. Most már ő is dolgozik, de még nem akar gyereket. Azt mondja, hogy még külföldre is ki akar menni, 31 éves kora előtt nem vágna bele. Viszont én akkor már 32 leszek, ketyeg a biológiai órám. Sehogy sem tudom rávenni, hogy ha amúgyis akar gyereket, lehetne már hamarosan, hiszen dolgozik már, felvehetnénk a lakáshitelt is nyugodtan. De ő még külföldre menne pénzt keresni hogy ne kelljen annyi hitelt felvenni, viszont az időm fogy, teljes bizonytalanság ez így nekem. Mit tennétek?

2016. szept. 27. 21:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
***bocsánat, elírtam, szóval ...JÓVAL KÉSŐBB AKAR GYEREKET, MINT TI
2016. szept. 27. 21:31
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Más is szül egészséges gyereket 32 évesen, sőt még később is, úgyhogy ne legyél parás önző egoista!


Úgy akarsz gyereket, hogy ott a hitel?? Normális vagy??

Ahelyett, hogy a párod megkeresné a lakásra valót, és nem kéne hitelt felvenni? (ebben osztom a párod véleményét!!)


egyébként elég buta vagy, ha emiatt az önző kívánságod miatt képes lennél eldobni életed párját!

2016. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%

Egyrészt egy gyerek nem önző kívánság, a szexorientált, egész életem átbulizós emberek mondják ezt..(2# tapasztalat, mert ilyen vagyok én is tesa)

De viszont gyerek+hitel nem fér össze.


HA annyira gyereket akarsz lyukaszd ki a gumit vagy ne egyél tabit aztán majd mondod h csak 99%

2016. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Igen, szakítanék.

Nincs olyan, hogy életed párja.

Sok ilyen rohangál az utcán..hidd el.

Én is azt gondoltam, hogy létezik az a fogalom, hogy életem párja..de van nála 10000x jobb is, aki azt akarja, amit te.

2016. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

#3


soha nem voltam bulizós, úgyhogy ne magadból indul ki


azért önző kívánság, mert nem veszi figyelembe azt, amit a párja kér, hogy később, és annyira kell neki az a gyerek, mint ha a gyerekben teljesedne ki az egész élete


egyébként kérdező, nehogy megtedd azt amit a 3-as az utolsó mondátával írt, mert az meg hazugság, és elcseszed a kapcsolatodat, a játszmázás a legrosszabb

2016. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

sztem ha együtt dolgoztok közös célokért akk hamarabb lesz lakás és akk hamarabb gyerek is vállalható.


Viszont erősen ajánlom, nézz utána h mennyibe kerül a felkészülés a gyerekre, tehát bútorok, ruhák, kellékek, szülés, orvos, nővérek, ÉS még ami azután jön és gondolj csak 3 éves koráig....

2016. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem. A párom fontosabb mint egy még nem is létező gyerek.
2016. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
És egész eddig nem beszélgettetek róla, ki mikor akar gyereket?
2016. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Mit érsz azzal, ha szakítasz?


28 éves vagy. Összejössz valaki mással - miután tulteszed magad a szakításon, de mire összeköltöztök eltelik pár hónap, és szerintem van annyi eszed, hogy nem szülsz neki egy év után gyereket, tehát ott leszel 30-31, mire leghamarabb szülhetnél.


Kb együtt is maradhatnál a pároddal, ha az "életed szerelme", mert ha szakítasz, szinte ugyanoda jössz ki egy uj hapsival időben.

2016. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

9#

Vagy összejön valami szerencsétlennel, aki belemegy, hogy legyen kölyök, gyorsan szül, a férfi kb csak donornak meg eltartónak lesz, a kapcsolata egy langyos szar lesz de legalább lesz puja. :)

2016. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!