Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom gyakorlatilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyakorlatilag egy k-vával volt együtt előttem, titeket ez nem zavarna? Teljes sztori

Figyelt kérdés

Tudom, igy először furának tünik, és rögtön jöhetnénk azzal,hogy az a múlt, nem számit stb...

Viszont mikor én ezt megtudtam, eléggé lesúlytott, és mintha sértettgés érzése jött volna rám.


Párommal két éve vagyunk együtt, örültem, hogy végre találtam egy normális férfit, akivel megegyezik az értékrendünk, párkapcsolati szempontból is.

Úgy értve, minketten a komoly kapcsolat hivei vagyunk, és nem jelentett sosem szórakozást minden éjjel mással lefeküdni.


Azt tudtam, hogy előttem volt egy három hónapos kapcsolata, és le is feküdtek, persze gumi nélkül... De a párom véget is vetett a kapcsolatnak, érezte,hogy nem szereti és csak kihasználja a lány, utána tudta meg, hogy jópár pasival volt már dolga.


Aztán egyszer a barátom haverjával voltunk kirándulni, ahol szóbajött ez a dolog, és kiderült vele is volt a csaj, majd elkezdte felsorolni kikről tud még, és kapásból mondtak vagy 15 srácot, akiket ismernek is és volt velük a csaj. A haver olyasmit is mondott, hogy milyen jól sz*pott, erre a barátom csak meghúzta a vállát.


Nekem ettől annyira elment a kedvem, hogy utána nem is jött,hogy beszéljek esetleg csókolózzak a párommal.

Lehet hülyén hangzik, de az zavar a legjobban, hogy egy ilyen ribit képes volt gumi nélkül meg*ugni, és most meg velem csinálja ezeket...attól is félek,hogy elkaptam valamit.

Ezután mikor még csináltuk a párommal mindig előttem volt az a kép, ahogyan a másik lánnyal csinálhatta, és h előttem ő is kényeztette ott, olyanokra gondolok,hogy vajon jobban szerette-e vele...

Állitolag a barátom nem tudta, hogy ilyen.

Titeket ez nem zavarna? Hogy verjem ki a fejemből végleg? 20L


2016. szept. 30. 17:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Nők..ha nincs baj,keresnek maguknak..

Az a múlt,elmúlt,most veled van és szeret jól megvagytok. Nem tehet róla hogy nem egy szentéletű szűzlánnyal jött össze.Az a lány meghódítható volt,lefektette de rájött hogy könnyűvérü és dobta. Nincs ezen mit ragozni.

Másrészt ha fertőzéstől félsz elküldheteted orvoshoz.

2016. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 H_Vivien ***** válasza:
48%
Nem, nem zavarna. Te minden pasidról tudtad, hogy előtted hány nővel volt együtt és az a nő akivel együtt volt hány pasival volt a párod előtt? Ez butaság! Engedd el ezt a témát, felesleges ezen kattogni. Menj el dokihoz, vizsgáltasd ki magad és hagyd a témát. Mindenkinek van múltja, mindenkinek van előélete és pont. Az, hogy volt egy nő, aki a baráti társaságot magára húzta, az legyen az ő bajuk. Most Te vagy neki, ne regáld túl, lehet, hogy volt neki olyan nője, aki százszor jobban szo..ta le, mint Te. És? Azóta az a nő már ex! Veled van, nem ez a lényeg?
2016. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Jeeezus ha az zavarna, hogy a ferjem kikkel volt elottem mar nem lennenk egyutt:-))Kit erdekel h mi volt a multjaban? Komolyan, ilyen hulyesegekkel foglalkozni ugy, h minden rendben van....szerintem noj fel.
2016. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%

Beszéld meg vele: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Amúgy az urban legendek fele sem igaz.

2016. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%

Hiszti.

Nem, nem zavarna. Én 10 férfival voltam a párom előtt, ő franc se tudja, se sokkal többel. Köztük nyilván voltak olyanok, akiken a fél város átment, legalábbis a párom nem ismerte a múltjukat, hiszen neki is csak egy éjszaka volt..

Olyan barátnője is volt, akit komolyan gondolt, de végül a csaj dobta. Hát az a csaj is egy elég nagy ribi, és nem azért, mert sok pasinak széttette már a lábát.


Nem érdelek. Miért érdekelne? Velem van, szeretjük egymást, nincs semmilyen betegsége, szóval nem számít.


Egyébként meg soha nem volt rám panasz az ágyban, sőt, emiatt nem aggódok, hogy mással jobban élvezte volna.. Már ha érted mire gondolok. ;)


Szedd össze magad!

2016. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%

és az miként súlytana, ha nem lett volna előtted szexuális élménye? Akkor meg az volna a baj, hogy "húú hát annak biztos megvan az oka." Semmi nem jó nektek!

Én meguntam. Lecsekkoltam a rosszlányok.hu-t és valamelyik szerencsés olyan farkalást kap, hogy amíg él nem felejti el. :D

2016. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%
6# Szerencsés... :"D
2016. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Ezért nem kell beszélgetni a múltról.


menj el egy nemi beteg szűrésre ha félsz.

2016. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tervezem, hogy elmegyek, hátha legalább attól megnyugszom... vagy nem.

Nem az zavar,hogy volt előttem szexuális élménye, hanem az, hogy kivel volt... és elég sza r belegondolni, hogy kapásból 15 ismerős megd*gta, + azok is még hány lányt, és ezek után engem is...


Valamiért sosem tudtam ezt a témát ilyen könnyen venni, és sose lettem volna képes csak úgy lefeküdni valakivel, mint mostanában mindenki. Pedig nagyon szeretem a szexet, és nem vagyok prüd.

Valahogy szerettem volna a 'tisztaságot' megtartani, és kivétel lenni, egyetlen komoly kapcsolatom volt előtte, neki is én voltam az első ésk kizárólag gumival érintkeztünk(másképp nem mert)

Na de valahogy megpróbálom elfogadni, csak tudnám mit csináljak, hogy ne folyton az jusson az eszembe, hogy előttem egy olyan lánnyal is ugyanezt csinálta:(

2016. szept. 30. 18:21
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Mit tudsz csinálni? Nőj fel! Ez az egész fejben dől el.
2016. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!