Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Mi lenne a helyes viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mi lenne a helyes viselkedés ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, és kiderült, hogy van egy lány a képben, akivel ismerkedik. De közben velem szexelt, csókolózott, állandóan hívogatott és találkozgatott velem. A másik lány erről nem tud. Véletlenül tudom, hogy mikor és hol fognak találkozni. Ha arra járok, elmondjam ezeket a dolgokat a lánynak, esetleg el is küldjem neki üzenetben, hogy az exem hogy próbált visszaédesgetni magához, miközben őt fűzte?
2016. okt. 10. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha bekavarsz nekik, akkor neked jobb lesz?

Én nem aláznám magam ilyesmivel, de tedd, ha a lelkednek könnyebb lesz. Lépj inkább túl ezen, idővel enyhül a fájdalom is. (N)

2016. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nehez. Ha elmondod, abbol konnyen lehet bajod - nem hisz neked, meg te leszel a gonosz, stb... Ha nem mondod el, a lelkiismereted nem hagy majd nyugodni... En megis azt tanacsolom, ne mondd el. Ez az o ugyuk, ilyesmibe nem tanacsos beleavatkozni.
2016. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elmondod, nem hisz majd neked a lány.

Inkább maradj ki a képből.

2016. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt vannak a telefonomban a beszélgetések, egy screenshot az egész, a szemének csak hisz.
2016. okt. 10. 22:05
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Nagyon méltóságon aluli.
2016. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Méltóságon aluli meg rosszul jöhetsz ki belőle az igaz. De anno mikor én egy szemétládával ismerkedtem és össze-vissza hazudozott mindent nekem, de jó lett volna ha az aktuális lány figyelmeztetett volna. Végülis tanultam az esetből, de 2 év ment rá az életemből és nagyon csúnya vége lett.

Szóval a lány szempontjából, aki semmit sem tud az egészről és az exed ki tudja mit mondott neki...szóval ő lehet értékelné.

2016. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!