Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Veletek már fordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek már fordult elő, mikor sokkal érzékenyebbek voltatok, hogy megkérdezte a párotok/ fiú ismerősötök, megvan-e nektek?

Figyelt kérdés

Magam is lány vagyok, az egyik volt barátom ezt megkérdezte tőlem, mikor nem is volt meg.

Ti felhúznátok magatokat, vagy azt gondolnátok, fontos erről tudnia, hogy ennek függvényében viselkedjen veled?

Mit szóltok ahhoz, mikor nem a párotok, hanem egy másik ismerősötök kérdezi ezt meg tőletek?



2016. okt. 14. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, de lekevernek neki egy pofont, az fix. Szerencsere nincsenek ilyen fax ismeroseim :D
2016. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Alapból primitív embernek tartom azt, aki azt gondolja, hogy a nő csak akkor lehet ideges, ha megvan neki. Mert szerintük a tudatalattiukban egy nőnek persze nem lehetnek munkahelyi, családi, egyészségügyi stb. problémái, amik felzaklatják és meg kell oldania, sokszor segítség nélkül.

Én alapból össze se jöttem volna egy olyan emberrel, akinek ez az első gondolata, ha mérgesnek lát.

2016. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Mekkora paréjság lenne már ez, bár hallottam már ilyet, igaz nem pont így, de jött Prolipapa és Prolimama, Prolimama osztja Prolipapát a semmiért, az meg így "mindig ilyen sárkány vagy, mikor menstruálsz"


Amúgy sajnos a többségen érezni, sajnos. Nem a viseledésé, hanem a szagukon. Semmivel nem összekeverhető az állott vér szaga.

2016. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
A tobbseg tampont hord azt meg nem erzed.
2016. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én simán megkérdeztem.Mi ebben a primitiv meg a sértő?!
2016. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 Talan az amit a masodik irt.
2016. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nálunk középsuliban ha bármelyik lány akár csak egy icipicit is mérges/szomorú volt, a fiúk kórusban röhögve kérdezgették, hogy "mi van, megjött?"......

A párom jobban számon tartja, hogy mikor jön meg nekem, mint én, szóval neki nem kell kérdeznie, ő tudja :D Meg amúgy se vágná hozzám ilyen kontextusban, nem tajparaszt.

2016. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell ilyenen megsértődni. Volt párommal én mindig megosztottam ezt is.
2016. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, soha senki.
2016. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Juppi.Le lettem pontozva csak azért mert más a véleményem.Én ezt is megtudom beszélni vele.Max röhögünk egyet rajta.Miért kell mindent sértésnek venni?!De gondolom egyeseknél olyan komoly a kapcsolat hogy magázodnak meg hajlonganak egymásnak....
2016. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!