Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kene kezelnem ha az exevel ilyen viszonyban van?

Figyelt kérdés
Tartozik a csajnak mert vettek egyutt kozos dolgokat es azokat fizeti neki mivel a butorok nala maradtak, igy minden honapban talalkoznak es odaadja neki a penzt. Meg kb 5 honapig fog ez menni... Annyit beszeltunk a csajrol, hogy nem is az exekent emlegetem, hanem mint "a baratnod"... azt mondja sokszor beszelgettek rola, hogy hol rontottak el es mikor mi osszejottunk nem reg, akkor felhivta a csajt es elmondta neki, mert szerintuk ez igy normalis... azt mondta tobb ilyen nem lesz es szerelmes belem, a tettei is ezt bizonyitjak de bennem maradt ez az exes tema... szerintetek??
2016. okt. 17. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tuti kavarnak még.
2016. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Én is jóban vagyok exeimmel, sőt, drukkolok, ha randiznak valakivel. A hibáinkat is átbeszéltük anno, mivel ebből lehet tanulni, nincs ezzel baj szerintem. Amíg nem beszéli ki a privátéleteteket, és nem flörtölgetnek, nincs mitől tartanod. Normális ember pedig ilyet nem csinál. A múlt, marad a múltban, oka van annak, hogy az exekkel nem működött, de nem kell feltétlenül utálni a másikat.

Egyébként meg nekem is van párom, már lassan egy éve, de rendszeresen összefutok több exemmel is barátként. Párom tud a dologról, bízik bennem, mert szeretem és ezt ki is mutatom neki. Nincs is oka félni, mivel stabil a kapcsolatunk. No meg exeim amúgy is lejárt témák, szingliként sem kezdenénk már egymással.

2016. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rossz tapasztalataim vannak ilyen téren, a pasim az exével teljesen kibeszélt, sőt ott ecsetelte a csajnak, hogy dobna ki engem, ha megint szerinte hülyén viselkednék. Értem ezalatt, hogy nem fogadtam el az ő kis munkakapcsolatukat. Aha.
2016. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!