Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök sokat enne? Ami meg is látszik rajta.

Figyelt kérdés
Nem eszik naponta sokszor csak 1-2 szer, de akkor férfiembereket megszégyenítő mennyiséget rendes főtt ételből. Ha elmentek vele nyilvánosan enni, akkor is ilyen nagy adagokat rendel. Ez meg is látszik rajta, gyerekkora óta kövér. Az oké, ha összejöttök egy kövér lánnyal mert nem zavar, de ezt a falánkságot hogy lehet elnézni? Annyi mentsége legyen, hogy kövérként tartja a súlyát a sok kaja mellett nem hízik tovább. De nem ciki ez egy étteremben, vagy a szüleiteknél egy ebéden?
2016. okt. 30. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Én vegánként folyton eszem, ha nem vagyok lusti és csinálok magamnak valami jót, akkor én is egyszerre nagyon sokat megeszem, mert kell. Nem vagyok elhízva így mondom.

Szerintem azt te döntsd el, hogyan tovább, ha zavar hát mond meg neki. :)

17L

2016. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Mit gondoltál, hogy lett kövér? A levegőtől és víztől?
2016. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

Ha tehetném, én is egész nap csak ennék, szóval nem hibáztatom a lányt. :D

Egyébként meg ja, szerintem is inkább a csaj kérdezi, egy egészséges lelkületű srác nem beszél így a barátnőjéről.

2016. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Bezzeg ha 50 kilós gebe lenne, mennyire örülnél egy ilyen kis kajás csajnak lol.

Főzz neki vacsorát, hadd örüljön. Összejöttél egy övér lánnyal, most mit vagy meglepve? Téged miért érdekel, mennyit eszik? Hadd egyen, ha éhes :D

2016. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

Mért a ciki egy étteremben, ha valaki eszik - ha sokat, ha keveset?

A szüleid rosszallják, vagy honnan a probléma?



Mert, ahogy kitűnt, neked jó így, és eddig is jó volt.

2016. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

Lol, én normál testalkatú lány vagyok, sokszor eszem keveset, és volt egy exem, akinek az apja egyenesen lenézett, amiért keveset ettem. Egyszer reggelire benyomtam négy szelet kenyeret (akkor ettem életemben először zakuszkát, és nagyon ízlett), mire a pasi kijelentette, hogy én most megnőttem a szemében...

Szóval tapasztalatom szerint inkább fordítva működik a dolog.

2016. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Én többször szóltam érte, nagyon szeretett enni az exem.

Volt hogy csak unalomból, vagy mert épp a kedvence volt az aktuális kaja(nagyon sok kedvence volt). Hiába hívtam hogy menjünk inkább sétálni, csináljunk valamit, nem volt kedve.

Volt hogy dugiban evett, mondom neki akkor is hízol...

Tudott a problémájáról azt mondta nem tud magának parancsolni és nagyon szereti a kaját, élvezi mikor eszik.

Közben szakítottunk, más problémák miatt. Most fogyókúrázik, zsírégetőket szed, meg tudja a fene mit még. Fél hogy nem talál új pasit mert dagadt. Leadott vagy 20 kilót, persze még mindig nem karcsú, ahoz még kellene vagy 20 at leadni. Mindegy ez már nem az én dolgom, mellékesen megjegyezte mivel beszélő viszonyban vagyunk, hogy nincs egy normális pasi, és hogy hülye volt annak idején és sajnálja hogy szétmentünk.

Én viszont nagyon jól tudom hogy nem változott meg, amint újra összejönnénk menne minden a régiben, természetesen nem csak a zabálásra gondolok, mint írtam nem amiatt szakítottunk. Csak kicsit érdekes hogy a kapcsolatunk alatt nem volt képes lefogyni, most meg "kapálózik" mert kövér és nem lesz pasija... Addig ugye nem értékelik az emberek azt amilyük van, amíg el nem veszítik...

2016. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!