Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon szeretnétek gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szeretnétek gyereket, de kiderülne hogy a párotoknak nem lehet mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Örökbefogadni sem szeretne. 28/N
2016. nov. 18. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem szeretnék gyereket. Nem engedhetem meg magamnak.
2016. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Spermadonor. Ha abba se megy bele, akkor hagyd ott a francba, nem veheti el önzőségből az álmaidat.
2016. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha beleegyezne egy donorba, akkor azt, ha abba sem, akkor otthagynám.
2016. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez összetett dolog.

Egyrészt nagy mértékben függ a páromtól. Mennyire jó a kapcsolatunk, milyen vele az élet kettesben, látok-e benne lehetőséget, hogy vele fogom leélni az életemet.

Kapcsolatot találni nem nehéz, de jó kapcsolatot igen! Ha sikerül, akkor azt értékelni kell!


Másrészt nem mindegy, hogy milyen erős bennem az a késztetés, hogy gyereket akarjak. Bennem sosem volt az a mindent elsöprő "bármi áron kell", amit sok nőn látok, talán ezért viszonyulok másképp a kérdéshez. Ha olyan erős késztetés, mint amit már ismerek is, akkor az nekem nem gond, én el tudom fogadni, hogy kettesben fogunk megöregedni.

Akit nagyon elkap a gyerekvállalási láz, az lehet, hogy másképp fog dönteni, mert neki az a fontosabb, hogy ez a vágya teljesüljön.

2016. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
A párom sokkal fontosabb ennél, pedig én is szeretnék gyereket. Bár azt nem értem az örökbefogadás miért nem opció. Mi megbeszéltük hogy ha sajátunk nem lehet, akkor örökbefogadunk. 27N
2016. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem akarja más gyerekét nevelni.
2016. nov. 18. 15:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

De sajátot csinálni meg nem tud.

Magyarul büszkeségből téged is megfosztana attól, hogy gyereked legyen.


Ez tipikusan az a helyzet, amikor az van, hogy kabbegyíkokénleléptem, hagyd ott, oszt' kész.

2016. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kicsit más a helyzet. A spermadonor dolgot én sem választanám, mert az sokkal rosszabb lenne szerintem, hogy a gyerek félig az enyém, felig idegené. De az örökbefogadást simán bevallalnam.
2016. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Donor esetleg?
2016. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elhagynám
2016. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!