Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene viselkednem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem vele? Nagyon tulreagalom?

Figyelt kérdés
A baratommal 2eve vagyunk egyutt. Angliaban elunk. O lengyel. 1honapja hazament egy honapra, mert problema volt a labaval. Nem tudta mennyi idore pontosan, de az orvos azt mondta neki, hogy egy honapig pihentetnie kell. 2 hetig jart vissza az orvoshoz, azutan mar nem kellett. Megbeszeltuk, lefoglaltuk a jegyet, 1 honap utan megyek utana. A napokban megyek is, de eleg rosszul erzem magam, hogy en vegig dolgoztam, egyedul maradtam itt es veletlenul sem fordult meg a fejeben, hogy visszajonne hozzam es egyutt menjunk vissza. Talalkozott a barataival, sorozni ment, hegyekbe mentek sutogetni, most eppen Nemetorszagban van a haverjanal mar 5napja. Elegge irigy vagyok, hogy o ezt megteheti, de inkabb az esik rosszul, hogy veletlen sem gondolt arra, hogy meglepne engem, h visszajon hamarabb. Inkabb a baratait valasztotta. eleg nehez volt nekem ez az egy honap nelkule, de o meg jol szorakozik. Szerintetek nagyon hulyeseg ezen aggodnom, kiakadnom?

2016. nov. 21. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Minek menjen erted? Egyedul nem tudsz felulni a repulore? Gondolom, ha Angliaban el, akkor nem mindennap latja azokat a baratait, akikkel eppen van. Persze, hogy nem hozzad megy vissza teljesen feleslegesen (minek kellene erre pluszban kolteni hogy teged kisergessen?), ha most van lehetoseg talalkozniuk es egyutt lenniuk.
2016. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ertem, hanem hozzam. A 2 het utan. A barataival barmikor le tud beszelni talalkozot akar velem is. Nekem amikor problemam volt, addig maradtam tavol tole ameddig muszaj volt (1het) es jottem is vissza hozza, mert hianyzott es nem akartam, hogy egyedul legyen, gondoltam neki is olyan rossz nelkulem, mint nekem nelkule. Es ez bant, hogy o nem igy gondolkozik. Bar lehet en ragaszkodom tulsagosan...?
2016. nov. 21. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Ha csak pasik vannak ott akkor 3rthető kan buli de ha vmeik haverjanak a csaja is ott volt akkor sztem bunkó húzás volt !Mindent meglehet oldani ő is megoldotta hogy jól érezze magàt menj el te is bulizni érezd jól magad hívd el vmeik bnődet ismerőst és bulizz ha neki lehet akkor neked is ez ilyen!
2016. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem ertem, hogy akkor hova menjen vissza hozzad, hogy aztan egyutt menjetek vissza. Ha o most Lengyelorszagban van (meg Nemetorszagban), de Angliaban el, akkor csak nem tud leegyeztetni minden heten ilyen programokat, amiket most csinal veluk, nem? Tehat feltetelezem hogy ezert hasznalja ki az ott toltott idot. Vagy most hol vagyunk a terkepen?:)
2016. nov. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Fuss neki még egyszer légy.szíves. Vagy csak én nem értem?
2016. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!