Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes-e komolyabbra fordítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e komolyabbra fordítani?

Figyelt kérdés
elég fiatal(17) lány vagyok. 13-14 éves koromban tetszett egy fiú, én is neki. ez később szerelemmé alakult(már amennyire mi 14 évesen ezt szerelemnek éreztük). 3szor jártunk, minden alkalommal csak pár hétig és mindig én szakítottam vele, mert hülyeségeken veszekedtünk és úgy éreztem, hogy nem is illünk össze és hogy igazából kicsi vagyok még én egy kapcsolathoz:). de aztán mindig úgy éreztem hogy hiányzik, hogy megöleljen és megfogja a kezem és újra és újra összejöttünk. ő nagyon kitartó volt sosem adta fel:) azóta elballagtunk, eltelt 3 év és nagyon ritkán beszélünk, de mindig tesz célzásokat, hogy csak "futókalandjai" voltak utánam és szeret engem. engem sem érdekelt komolyabban egy fiú sem utána és elég sokat gondolok rá. szerintetek lehet még ebből valami, most hogy érettebbek és kicsit tapasztaltabbak lettünk vagy nem érdemes már ilyen "pisis-szerelmet" komolyabbra fordítani?:)
2010. máj. 1. 23:41
 1/5 anonim válasza:
szokták mondani, hogy felmelegítve csak a töltelékes káposzta jó....nah ertelmezd ahogy akarod....NEM...NEM ÉRDEMES EZZEL FOGLALKOZNI
2010. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem tudom.
2010. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próba szerencse. Ha most se működik, legalább tudod, hogy te megpróbáltad. Ha meg se próbálod, akkor még sokáig fog eszedbe jutni a "mi lenne ha..." kezdetű mondat.


üdv

2010. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező!

Véleményem szerint egy próbát megér, mert ha nem próbáljátok akkor majd mindíg az fog bennetek motoszkálni, hogy milett volna ha....

Remélem tudtam segíteni!

Üdv: egy válaszoló

2010. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Igen, azt hiszem igazatok van( utolsó 2 válaszoló).

2010. máj. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!