Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Majdnem 11 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Majdnem 11 hónapja vagyunk együtt, néha voltak problémáink, de aztán mindig megbeszéltük. De most pár napja nagyon kétségbeesett vagyok.

Figyelt kérdés

Pénteken még náluk voltam, és jó volt, de este mikor msnen beszéltünk, akkor olyan fura lett, olyanokat mondott, hogy én jobbat érdemlek nála, mert a szülei alig engedik el valahova, én pedig annyi helyre szeretnék menni. De ezt én elfogadtam már, igaz, hogy rosszul esik.

Nagyon úgy érzem, hogy most szakítani akar. Tegnap úgy volt, hogy eljön és beszélünk, de nem érezte jól magát. Azt mondta egy haverja, hogy most nagyon rossz állapotban van, alig eszik...Nem értem, mi történt, szeretnék mellette lenni.


2010. máj. 2. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a jobbat érdemelsz nála szöveg elég hülye kamu szöveg...De próbálj meg vele beszélni, mert elég fura, hogy nem is eszik stb.
2010. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mások szerint is nem jó, hogy ilyeneket mond. Akkor se értem, hogy mi lett vele. Szerintem túlhajszolják a szülei, mert mindent neki kell csinálnia. De ez még nem ok szakításra. Bár még nem beszéltünk, de már úgy stresszelek.
2010. máj. 2. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy veled bármit megbeszélhet és ha problémája van, akkor megpróbálsz neki segíteni, hiszen te vagy a barátnője és fontos neked. Beszélgess vele sokat!!!
2010. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

majd igyekszem :)

vagy ma, vagy holnap találkozunk és akkor beszélünk.

2010. máj. 2. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!