Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek ilyen és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen és meg tudnátok bocsátani?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal, együtt jártunk. Már az első alkalommal mondtam neki határozottan, hogy nem szedek fogamzasgatlot, es CSAK gumival. Erre jött az hogy nem kell aggódnom, tök fölösleges ő vigyáz rám. A lelkére kötöttem hogy vigyázzon rám. Nem vagyok egy naiv ezt sose hagytam senkinek de olyan határozottnak adta elő magát. Ez után is mindig kértem hogy gumival de sokszor lebeszélt mert ő biztos a dolgában bízzak már benne... Fogamzásgátlót nem szedtem mert egyszer egy korábbi kapcsolatomban probaltam de mellekhatasai erősek voltak. Ő ezt tudta.

A lényeg hogy terhes lettem es rament a kapcsolatunk, nem tudtam neki megbocsatani. Utana mikor haragosan kerdeztem tole hogy miert nem volt.kepes.felhuzni a gumit a fejemhez vagta hogy dehát én is ott voltam..... Annyira átverve érzem magam. Ti meg tudnátok bocsátani?


2016. dec. 14. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Te ia ott voltal. Mondhattad volna, hogy akkor nincs semmi. De tombolnak a hormonok es ugy azert nehez, tudom. De...

Meg betegsgek miatt se mennek bele anelkul akarmikor.

2016. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem bocsajtanam meg ,es kovezzetek meg de el is vetetnem a gyereket. Ilyen embernek aki ilyen undorito modon beszeli ra a masikat olyanra amit o alap nem akarna de kihasznalja a felfokozott en olyannak nem szulnek gyereket. Nyilvan te is hibas vagy de o is.
2016. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Egyet kell értenem: te is ott voltál. A védekezés közös ügy, nem lehet áthárítani a felelősséget egyoldalúan. Ráadásul nem csak a fogamzásgátló és a gumi létezik.

Én pl. nő létemre nem szeretem a gumit, de friss kapcsolatban akkor is ragaszkodom hozzá. A párom is utálja, de a kezdeti időszakban igenis felhúzta, bármennyire is ódzkodott tőle.

Aztán mikor már kialakult a bizalom, akkor tértünk át kevésbé hatékony védekezési módszerekre. Annak tudatában, hogy kockázatos! És igen, én is teherbe estem, és NEM ment rá a kapcsolat. (Nem maradt meg a baba, pedig megtartottuk volna.)

Utána közösen mérlegeltük a lehetőségeket és a pesszárium mellett döntöttünk, azóta is azt használunk.

2016. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Az biztos, hogy gyerekem közelébe nem engednék ekkora idiótát. Már ha egyáltalán érdekelné is, hogy az övé. Te is hibáztál nyilván, de jó nagy szemétládával jöttél össze.
2016. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt ilyen, de én inkább magamra haragudnék hogy hagytam magam meggyőzni. Igaza van a pasinak:te is ott voltál, mindketten felelőtlenek vagytok. De már mindegy, lépj túl rajta. Gondolom elvetetted.
2016. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
"A lelkére kötöttem hogy vigyázzon rám. Nem vagyok egy naiv ezt sose hagytam senkinek..." - igazad van. Nem vagy naiv. Ostoba vagy, es meg idejossz reklamozni is az idiotasagodat.
2016. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

" Nem vagyok egy naiv ezt sose hagytam senkinek de olyan határozottnak adta elő magát. "


De, naiv vagy. És igen, mindketten ugyanolyan hibásak vagytok.

2016. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgyan úgy a Te hibád is!

OTt voltál,nyilván téged dugott,ha annyira számított volna neked megmondtad volna neki,hogy vagy gumiba vagy nincs szex!

2016. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

" A lelkére kötöttem hogy vigyázzon rám."

Igen? És hogy tudna vigyázni? Leül, és megbeszéli a kis ebihalakkal, hogy maradjanak szépen a helyükön, ne úszkáljanak beléd az előváladékkal, vagy mégis hogy gondoltátok, hogy majd "vigyáz rád"?Nem hallottál még olyanról, hogy nem csak akkor lesz gyerek, ha beléd élvez?


Nem, nem tudnék megbocsájtani ilyen helyzetben. Mármint magamnak.

2016. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Az én párom is minden alkalommal megnyugtat ezzel, hogy vigyáz rám, mikor lefekszünk.

És én nyugodt is vagyok, tudva, hogyha becsúszna a baba, akkor közösen vállalnánk (és tudjuk is vállalni!!!!) a következményeket.


...jaaaaa, hogy a te pasid csak ezzel rizsázott, mert tudta, hogy úgyis ledumálja rólad a bugyit? Neked meg gőzöd sincs róla, hogy hogy készül a gyerek?

Hát kicsilány, erre szokták mondani, hogy időben kellett volna gondolkodni.


Ritkán szoktam kiosztani nőket hasonló kérdéseknél, de ne haragudj, te címeres hülye voltál. És ezek után még képes vagy leírni, hogy nem vagy naiv, és soha senkinek?

Ha a pasi azt mondta volna, hogy ugorj a Dunába, mert ő majd lent vár és vigyáz rád, akkor azt is megtetted volna, ugye?

2016. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!