Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félelem van bennem. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelem van bennem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok együtt a párommal,havi rendszerességel bántalmaz az alkohol miatt arra hivatkozva hogy nincs neki önkontrol.tegnap felszakitotta a számat és egy nagy pukli lett hátul a fejemen.ki költöztünk külföldre és terhes is vagyok tőle.nem tudom mit tehetnék.

2016. dec. 18. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hagytad már ott az első bántalmazás után? Mi a jó fenének költöztél ki vele és estél teherbe?

Költözz el tőle, gyere haza. Mi mást tehetnél? Vele nem maradhatsz.

2016. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hazaköltözöl, ennyi. Normális ember nem hagyja bokszzsáknak használni magát.
2016. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

"havi rendszerességel bántalmaz az alkohol miatt"


1. gratulálok, hogy első ütés után is még vele maradtál!


"terhes is vagyok"


2. ehhez is gratulálok, hogy egy ilyen állatól lesz gyereked. megérdemled! Fogamzásgátlás fogalmáról ezek szerint nem hallottál semmit, ugye?


Gondolom kérdéseddel csak sajnáltatod magad.

Mégis, mi a jó fenét csinálj, szerinted? Gondolkozz már? Vagy neked egyáltalán nincs agyad?


Akkor segítek:

1. rendőrségen feljelenteni

2. szakítsz vele

3. a gyerekedet vetesd el, ha még nem késő (a pasi tulajdonságit is fogja örökölni!)


Egyébként zsák a foltját mindig megtalálja, hasonló a hasonlót vonzza!


Sajnálom, ami történt, de megérdemled, ha mellette maradtál!

2016. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ugye mond hogy ez kamu... Mert ha nem, akkor súlyos gondok vannak.. Te komolyan kiköltöztèl egy olyan emberrel akivel 10 hónapja vagytok együtt, de már iszik és ver? első alkalommal amikor kezet emelt rám, szakítottam volna vele.. mert lehet neki nincs önkontrollja (ami nem kifogás) de nekem még mindig van önbecsülèsem.. 10 hónap se telt el, de már kimutatja a foga fehèrjét ès te mèg terhes is vagy tőle.. sok eszed lehet.. Meg egyáltalán.. nem hogy egy embert megütni, de egy terhes nőt bántalmazni???!!! Szerinted ha most ennyire nem èrdekli, akkor mit fog tenni a gyerekkel? Agyonveri arra hivatkozva, hogy mert nincs önkontrollja?? remélem elhagyod, mert egy épeszü nő, nem maradna együtt egy ilyennel.... jèzusom.. és te ezen mèg gondolkodsz... Foglalj helyet az első repülőre ès hagyd ott...
2016. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Szergej55 ***** válasza:
100%

Tőle vagy terhes? Grat!


Le kell lépned, amilyen gyorsan tudsz.

2016. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De mindjárt jönni fog, hogy igazából ő egy aranyember és szereti, és csak akkor erőszakos, amikor éppen ver :)
2016. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

10 hónap együtt töltött idő után terhes vagy egy alkoholistától. A gyereked(ha ki nem rugdossa belőled) valószínű nem lesz egészséges. Ha meg igen,egy sérült,leki beteg felnőtt válik belőle.

Miért csináljátok ezt? Tönkretesztek egy EMBERT örök életre,mert neked szét kellett raknod a lábad?

Te... Titeket kellene kigyomlálni ebből a Világból örökre! Miattatok egy fertő a Föld!

2016. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vàllj el tőle !Én màr rég visszaütöttem volna neki az biztos !Jó megértem te terhes vagy ez nehezíti azt hogy kiàllj magadért de sztem menj el onnan utazz haza amikor pl melozik elméssz a rendőrségre és feljelented màshogy ugy sem tudsz ellene fellépni meg làtleletet vesznek ugy is !
2016. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

Mennyi bunko ember van itt . Nem azert irt ide szerencsetlen,hogy palcat torjetek felette . Segitseget kert,nem mast.

Ha tudod vetesd el a gyereked ,a parodat meg hagyd el es jelentsd fel.

2016. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

#9


"Mennyi bunko ember van itt . Nem azert irt ide szerencsetlen,hogy palcat torjetek felette . Segitseget kert,nem mast."


Jaj, hogy oda ne rohanjak, most kell segítséget kérni? 10 hónappal ezelőtt miért nem kért? Ez az egyik.

Kettő: minek maradt egy agresszív alkoholista mellett, aki verte is?

Három: minek ment ki vele külföldre, ha tudta, hogy milyen?

Négy: Egy ilyen embertől minek akar gyereket?


Ja, és most meg segítséget kér? Pont most? És még sajnáljam is, hogy hogy lehet valaki ennyire h..lye?

Bocsi, de akinek ennyire nincs esze, az megérdemli a sorsát, amit kap. Nem volt kötelező mellette maradni. Nagyon jól tudta, hogy veri! Akkor miért maradt mellette? Miért nem jelentette fel a pasit?


Majd szerinted babusgatni fogjuk a buksiját, hogy jaj, te szerencsétlen..stb.

Az ilyen ember nem érdemel sajnálatot, bocsánat, ha kegyetlen vagyok, de ez így van!


Minden embernek VAN VÁLASZTÁSA! És nem akkor kéne rinyálni, mikor már nyakig benne van a sz..rban!


Már kifejtettem a véleményemet.


3-as voltam

2016. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!