Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy változtasson?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy változtasson? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 07:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Több mint 2éve vagyunk együtt a pàrommal és néha bunkó velem !Volt pl olyan is hogy megbeszéltünk egy programot és mikor elmentünk kb leszart mondvàn oda megyek ahova akarok stb majd nem szakitottunk emiatt !Kiderült utólag hogy a tesojaval is bunkózott és összevesztek vmin !Multkor is ez volt eljőtt hozzàm és tök bunkón viselkedett kb ugy beszélt velem mintha csak egy haverja lennék aztàn eltelt pàr ora és kicsit normàlis abb lett de ezek a dolgok bennem maradnak!Utólag itt is kiderült hogy a tesojaval is vitatkoztak meg az anyjàval !
2016. dec. 21. 07:36
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Ne csinálj semmit, elvégre neked ez így jó két éve, boldogan loholsz utána, ő pedig megszokta, hogy neked erre a viselkedésre van igényed. Beéred annyival, ha egy tapló gyökérrel vagy együtt, nincs igényed normális pasira.


Mert ha nem így lenne, akkor nem két év után kezd el zavarni, hanem két nap után, és úgy vágod ki, hogy a lába nem éri a földet!

Megváltozni természetesen nem fog, mert ha eddig nem tisztelt és nem törődött veled, akkor nem fog hirtelen világosság gyúlni az agyában, hogy te egyébként egy igen értékes, és tiszteletet érdemlő nő vagy. Főleg, hogy eddig pont az ellenkezőjét mutatta a viselkedésed, magyarán egy lábtörlő vagy, nem nő.


Aztán meg csodálkozol, ha a lábát törli beléd...


Ki kell dobni, a bús pi.csába, így karácsony alkalmából, és bunkózzon tovább a tesójával meg a muterjával, meg akivel jól esik neki.

De gondolom ez véletlenül eszedbe se jut, mert te "szereted". Akkor viszont azt szereted, ahogy bánik veled, úgyhogy a se.ggét csókolva köszönd meg neki, valahányszor megaláz, mert csak azért teszi, mert te élvezed!

2016. dec. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Màr ritkultak az ilyen viselkedések de valahogy még mindíg előtör belőle!Am zavart eddig is sokszor mondtam neki pl egyszer szakitottam vele de pàr nap mulva megint jött hogy vàltozni fog !Visszafogadtam kb párhonap után megint bunkózni kezdett;De nàla ezt ugy kell érteni ha vmijen probléma van a csalàdban vam melohelyen olyankor velem flegmáskodik meg bunkózik!Am meg segitőkész meg ha baj van jön azonnal !
2016. dec. 21. 07:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Melyik részét nem érted?!

A saját bőrödön tapasztaltad, hogy nem változik meg, hiába ígéri!


Az pedig nem mentség, hogy más felb.assza az agyát, és rajtad tölti ki a mérgét, hanem súlyosbító körülmény!


De ha neked ez ennyire bejön, akkor meg nem értem a kérdést.

Neked ez így jó, el nem hagyod a világ minden kincséért sem, hát akkor tűrjed csendben és mosolyogva, és köszönd meg, valahányszor megalázott.


Egyébként nincs vele gond, csak rajtad tölti ki a mérgét, egy utolsó büdös gyökérkefe, és a családjával se képes fél napot meglenni balhé nélkül, aminek megint te iszod meg a levét, de különben minden rendben.

Mégis, mi van rendben?! Heti kétszer aládvág rendesen, és akkora a farka, ahogy közben csiklandozza a manduládat?! Komolyan nem értem, más nők mit tudnak enni ilyen se.ggfejeken, de pont miattatok van az a nézet, hogy minden nőnek a bunkó, nőverő állatok jönnek be.

Mert egyeseknek tényleg ez kell....

Csak akkor meg nem értem, miért rinyálsz?!


Jól becsüld meg a párodat, mert ekkora parasztot tanyán is csak elvétve találni!

2016. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, minek rinyálsz, ha pontosan tudod, mekkora egy segfej, mégis vele vagy?


Te mit tegyál, hogy ő változtasson? Hahaha ez jó, csak épp rohadtul nem így működik. Te ha beleszakadsz sem fogod megváltoztatni, ebben feleslegesen reménykedsz, amúgy is már bebizonyította azt is, hogy ez ígéreteiben sem bízhatsz, meg úgy alapból nem szeret és nem tisztel ez az ember, nem bízhatsz a szavában.


De ha ez kell, ez kell, értelmes nő nem nézi ennyire le magát és nem fekszik alá lábtörlőnek egy ilyen hulladék vadbarom alá. Szerinted az ilyet ki fogja tisztelni, az ilyennel ki fog törődni? Ugyan már. Magadnak kerested a bajt, ha ennyire vele akarsz lenni, viseld a következményeit.

2016. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát mar megbocsass, de reg rossz ha rajtad vezeti le a merget, vagy ha vitatkozik valakivel.. Azt mondta valtozik, de nem tette, valszeg nem is fog,nem is akar valtozni.
2016. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4-esés 5-ös mégis hogy a büdös picsàba meritek megkérdőjelezni hogy én milyen nő vagyok !Tudjàtok egyàltalàn mit beszéltek!?Am elkell hogy keserítselek benneteket de màsnak is kellettem ugyhogy benéztétek!Am a màsik szemében a szàlkàt a sajàtjàban a gerendàt sem veszi észre ez vagytok tik !Mégha van benne igazssàg abban amit mondtatok ezt kulturàlt emberi módon is ellehet mondani ugy hogy jobb ha visszahuztok az iskolapadba làngeszek pfff!XD
2016. dec. 21. 17:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj kicscsillag, senki nem kérdőjelezte meg, milyen nő vagy, messziről látszik, hogy egy ostoba lábtörlő vagy, akinek nulla önbecsülése van. Semmi más okot nem tudok elképzelni arra, hogy egy ilyen bunkó, degenerált selejttel legyél együtt még akkor is, ha állandóan megaláz. Azért gratulálok az arroganicához a semmire :D

Kulturáltan is lehetett volna, ez igaz, de az ilyen buta pcsáknak hiába magyarázza az ember szép szóval, hogy akedves párjuk egy taknyos zsepit jobban tisztel, mint őket.. Minek is magyarázzuk? Te is tudod, mi a szitu, mégis reménykedsz még, hogy a hazug megváltozik, ez nem a mi agyi kapacitásunkat minősíti, hanem a tiéd:) Az iskolapadot pedig viszont ajánlanám, hátha megtanítana helyesen írni és fogalmazni. Mindenesetre további jó veszekedést a Neandervölgyiddel, összeilletek :D

2016. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hello!!

1-Amit a kérdező irt abból nem derül ki hogy ő milyen ember, nem tudom hogy miért várják egyesek!!:(

2-láthatatlanban soha nem mondok véleményt senkiről!!

Tényleg vannak ilyen agrasziv, vagy éppen bunkó emberek, rossz napja van és máson tölti le a haragját, de ha tűröd és nem lépez megcsinálja veled meg nagyon sokszor.

Kös kompromiszumot az volna a legjobb!!:)

2016. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as igen a stilusodbol ahogy beszêlsz rólam tükrözi a te agykapacitàsodat ami egyenlő a 0-val !Szànalmas vagy!Ha màr a helyesíràsrol beszélün sztem nem ez volt a kérdés hogy milyen a helyesíràsom te nagy tudàsú !Te meg olvasni sem tudsz szégyen vagy sztem menj vissza fàra jó makogást se senkihàzi !
2016. dec. 22. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!