Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy meggyőzzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy meggyőzzem a volt páromat, hogy nekünk együtt kell lennünk?

Figyelt kérdés
Közel 2 évet voltunk együtt és pár hete mondta, hogy észrevette, nem tudunk mit kezdeni magunkkal ha együtt vagyunk, nincs miről beszélnünk és nem tudjuk rendesen megbeszélni a gondjainkat. Elmondása szerint szeptember óta vannak problémáink, de nekem nem tűnt fel hogy lenne bármilyen kommunikációs gond, csak november környékén. Először november közepén szólt erről, hogy már egy ideje nincs téma... Én akkor próbáltam segíteni, hogy újra egymásra találjunk, mondtam neki közös programokat, de mindig csak lerázott azzal a szöveggel hogy "majd megbeszéljük", "még nem tudom" stb.. Szakításkor mondta hogy nagyon szeret, és ne higgyem azt, hogy sosem voltam neki elég fontos, mindig szeretni fog és nem fog elfelejteni. Alig tudta elengedni a dolgaimat, mikor hazavittem a nála lévő ruháimat. Még ugyan úgy szakításkor mondta, hogy nagyon sajnálja, hogy későn szólt ezekről a gondokról, és valószínű, ezért nem talált más megoldást csak a szakítást, mert annyira felemésztette már őt az hogy próbálta egyedül megoldani. Próbáltam meggyőzni hogy minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, amiken túl kell jutni, de szerinte ez hosszútávon nem működött volna.. De honnan tudja, ha még sosem próbált meg helyrehozni semmit sem egy párkapcsolatban?

2016. dec. 21. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok, a szitu is közel ilyen.

fogalmam sincs mit kéne tennem...

2016. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te még azt sem vetted észre, hogy osz ota nem kommunikáltok, mit akarsz megmenteni???


Nálunk ugyanigy volt, már fél éve nem is beszéltunk meg semmi. Minek maradjak olyannal, akinek ez fel sem tunik, csak egyedul emésztem magam, mert okelme leulni sem hajlando megbeszélni...

2016. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja vannak gondjai, őrlődik, te pedig 1 hónapja veszed észre... ?

Talán ez a probléma. Nem úgy fogynak ki a témákból az emberek, hoyg egyszer csak semmi nem történik velük, henm érdektelenné válnak a másikkal szemben. Biztos lett volan mit megbeszélni, ha meglett volna a kellő egymásra hangoltság, a másik hangulatának monitorozása stb...Csak tipp, de szerintem te vagy a férfi. Azt vettem észre, hogy ahogy a nők mondjuk a külsejük tekintetében ahgyják el magukat kissé párkapcsolatban, ugyanúgy a férfiak is, csak ők a kitüntetett figyelemből engednek lejjebb (ami pl. udvarlásban megvan, ezért panaszkodnak sokan, hogy már nem kapnak virágot... nem aza csóri virág hiányzik). Pedig egy kapcsolathoz mindkettő kell,a vonzalom ésa z érdeklődés fenntartása is...

2016. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem vettem észre, mert szerintem igenis minden jó volt, szerintem igenis tudtunk beszélgetni. Lehet hogy ez neki nem volt elég, nem tudom, de én nem éreztem azt hogy nem lenne témánk.
2016. dec. 21. 14:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy én vagyok a lány... és nem szeretnék lekezelő kommenteket
2016. dec. 21. 14:41
 6/10 Szergej55 ***** válasza:
Csak egy módszer létezik: a porba alázod magad a magyarázkodással, ami ráadásul kontraproduktív, mert még ki is fognak röhögni.
2016. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Uh, nagyon sajnálom.:(

Viszont nem értem azt, hogy miért nem mondta előbb,hogy mi az,ami zavarja. Te próbáltál tervezni programokat, ő végső soron lesz@rta nagy ívben. Szerintem ő nagyobbat hibázott,mint te, nem érdekelte a jövőtök, beletörődött. Sajnos rádumálni magad valakire nem lehet, nem szabad, ha hiányozni fogsz neki, keresni fog! Ne csak mondja, éreztesse. Mondani lehet, hogy valaki fontos, de az nem elég..

2016. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt terveztük, hogy kiköltözünk külföldre, és most minden szertefoszlott. Sok kérdésem lenne hozzá, de nem tudom mikor tehetném fel neki azokat
2016. dec. 21. 15:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Szintén lány vagyok, és nekem is volt pont ilyenem.

3 év, szerinte már hónapok óta nem volt ugyanaz. Ez 2 éve történt (tehát amikor ti összejöttetek.... érdekes :D).

Így visszanézve igaza volt, utolsó 4 hónap már csak szenvedett mellettem.


Egy nap hazaállított és szakított. Nem ugyanaz már, másik lány.... Teljesen kivoltam. Utána pár napra üzleti útra kellett mennem, jópofizni... mikor visszajöttem is rossz volt 1-2 hétig, de úgy voltam vele hogy 1. ha nem akarja megbeszélni majd 3 év után, hát menjen. 2. ha tényleg ennyire máshogy láttuk a dolgokat (ő szenvedett, én azt hittem velünk minden ok, csak az élet nehéz), jobb külön.


Na meg utólag láttam hogy bántotta hogy sokkal többet kerestem, szerettem a melóm, az életem.


1 éve volt egy rövid kapcsolat utáni szakításom, ami, vmiért, nagyon megviselt. Ott a srác igazi tetűként nyitva hagyta az egészet, ezen emésztettem magam, hogy de hátha... 1 hónap kellett hozzá, hogy rájöjjek, hülye vagyok; fél év múlva közös ismerős mondta is hogy gyorsan lecserélt....

2016. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerinted igenis jó volt... és?! Ha magad helyett VELE is törődtél volna, nem juttok idáig, de míg nem figyelsz rá annyira, hogy észrevedd, gondjai vannak, mit akarsz?!
2016. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!