Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindegy nagyobb veszekedesu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindegy nagyobb veszekedesunk alkalmával szakitással fenyeget a barátom, akkor vajon szerethet még engem?

Figyelt kérdés
gyakran veszekszunk,, és olyankor azzal is fenyeget hogy szakít velem. Utólag mindig azt mondja hogy csak mérgében mondta. Nem tudom eldonteni hogy ilyen kijelentesek után szeret-e engem. Sajnos ettől nem igazan érzem magam biztonságban a kapcsolatban. 25n, 27f

2016. dec. 22. 23:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sztem nem vesz komolyan!Persze egyszer kétszer van olyan hogy mond olyat amit megbàn utólag de én a helyedben nem keresném egy darabig !Sztem is csak lelki zsarolàs meg tudja érzi hogy te ragaszkodsz hozzà !
2016. dec. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ennél többre becsülöm magam, szóval szerintem a második ilyen fenyegetésnél vagy az első ott hagyós hisztijénél befejeztem volna ezt a csodálatos párkapcsolatot.. A kedves párod konfliktuskezelésből és érzelmi intelligenciából nulla, emellett téged sem tisztel és én erősen elkételkednék abban a fene nagy szeretetében is.. Megnézném azért egyszer a képét, amikor szakítással fenyeget, te pedig rávágod, hogy rendben.. Tök mindegy szerintem, szeret-e valaki vagy nem, ha ennyire nem tisztel, nem tudom, miért vagy vele.
2016. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Szergej55 ***** válasza:
80%
Nem, csak tudja, hogy hogyan tarthat téged rövid pórázon, te pedig minden alkalommal készségesen beugrasz a kútba, gratula.
2016. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Akik lepontoztak, azok szerint normális dolog egy kapcsolatban veszekedni? Ráadásul gyakran? Jesszus....
2016. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%

#2, "

Tökéletes kapcsolat nem létezik" - ne áltasd magad ezzel, lehet hogy nem létezik, de ahol a veszekedés az üzemszerű dolog, az nem kapcsolat, az egy szar. Az meg még inkább, aki 27 évesen azzal vívja ki a bizalmad, hogy mostanában már nem hagy faképnél az utca közepén!

Nem szeret, akkor nem volna ez a szavajárása.

2016. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lehet az is, h csak azert mondja, mert csak ezzel tud hatni rad.


Nekem is volt olyan parom, akit nem akartam soha lelkileg zsarolni, de nem erezte a hatarokat es csak ugy kapott eszbe, h valami nagy baj van, ha "megfenyegettem", hogy akkor vege...


Ezt amolyan vegso elkeseredesben mondja az ember. Amikor még szereti a masikat, de mar nem erzi jol magat a kapcaolatban.


Ha nem valtoznak ugy a dolgok, ahogy keri, akkor le fog lepni...

2016. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!