Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elviselni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elviselni a párom családját, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem szeretek ide írkálni, viszont néha az embernek ki kell adnia magából, így gondoltam röviden leírom, hátha kapok valami értelmes választ, ami használható.


Távkapcsolatban vagyok egy lánnyal. 20 felettiek vagyunk mindketten. A családja olyan ellenszenves számomra, ezt úgy értem van neki két lány tesója, mindkettő üti a 30at, egész nap otthon vannak, nem csinálnak semmit. Csak elvannak a koszban és a mocsokban.. A szüleik szintén elég antiszocok, nem dobnak ki semmit, anyjuk döglik a tévé előtt, néha végez házimunkát meg csak jajjgat pedig még 60 sincs, csak a nagy súlya. A szobában halomban áll a szemét. A két lány úgy el van hízva mint az állat, csak tévéznek meg olvassák az újságot. A konyha kész agyrém, a fürdő, vécé szintén. Párszor voltam náluk, nincs sok kedvem karácsonykor ott lenni, most barátnőmnek feltűnt hogy nem akarok odamenni, így kicsi vita is lett ebből, de nem merem megmondani a fő problémámat a családjával kapcsolatban. Tanácstalan vagyok, nem voltam még ilyen kegyetlen helyzetben.

Barátnőmmel önmagában nincs baj, szeretem, viszont a szüleim utálják, és megmondták hozzánk ne jöjjön többet. A fő oka állítólag az hogy nem ad magára kellőképp. Kezdem úgy érezni hogy abba kéne hagynom ezt az egészet, lehet hogy tényleg nem hozzám való, vacillálok mi legyen. A szüleimnek a szavára nem mindig adok, de kezdem belátni igazuk van. És ezt most nem azért mondom mert azt akarom nekik feleljen meg a lány, nekem kell megfeleljen, de ez a gond a családjával nekem nagyon nem jó. Én kicsit rendezettebb életet akarok, nem ilyen kutyakócerájt. A lány szeret, én is szeretem, de valami nem oké, talán valóban a nem divatos öltözködése ami zavar. tudom válaszvariáció az lenne hogy költözzek vele össze, de valamiért nincs hozzá kedvem, elgondolkodtató, mennyire életképes így a kapcsolat, szerintem semennyire.


No mindegy, valamelyest érdekel más véleménye is, de csak az olyanok akik életképes véleményt tudnak mondani.


Bunkó megjegyzésekre nem vagyok vevő, de úgyis tudom hogy kapok. Boldog Karácsonyt!


2016. dec. 25. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"A fő oka állítólag az hogy nem ad magára kellőképp"

"de valami nem oké, talán valóban a nem divatos öltözködése ami zavar"


Itt álljunk meg. Most az a gondod, hogy a lány nem divatosan öltözik, vagy az, hogy ápolatlan? A kettő nem ugyanaz. Ha igazán szereted, leülsz vele és megbeszélitek. Akkor többet fogsz tudni, merre tart ez a dolog.

A családdal nem tudsz mit csinálni, az ilyen lakást, ahogy leírtad, messziről kerülném - de a csajt ki kéne "szedni" onnan, mielőtt lesüllyed arra a szintre.

2016. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ápolt, normálisan viselkedik, csak sokszor olyan gönncöket vesz fel, pl gagyi mackót, vacak felsőt ami nem hozzá illő. De talán ez még nem is zavarna, ezt még ugyan meg tudom vele beszélni. Viszont a lakás amit leírtam nagyvonalakban engem kifejezetten irritál.


Ja meg a másik amit a szüleim érvnek felhoztak ellene hogy idősebb nálam 3 évvel.

2016. dec. 25. 14:35
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A család többi része nem azonos a barátnőddel, de a neveltetése szempontjából mégis lényeges. Vajon egy olyan ember, aki otthon azt látja, amit leírtál, mennyire fogja rendben tartani a saját lakását? Mennyire figyel oda a külsejére? Számára természetes a családja életmódja, vagy elrettentő példa? Mennyire érti meg a barátnőd, hogy téged kiráz a hideg a családjától? Ha egyszer netán gyereketek lesz, szívesen rábízod-e majd ilyen nagyszülőkre? Szívesen látnád-e majd őket a saját lakásodban, ha megláltogatnak? Ezekre a kérdésekre válaszolj magadnak.
2016. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
A három év korkülönbséget én nem látom nagy problémának.
2016. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igazuk van a szüleidnek, ennek semmi értelme.

Idővel a csaj is olyan lesz, mint a rokonság, legalább is nagyvonalakban. A legtöbb mintát otthonról hozzuk.

Ha annyival különb lenne, kigányolná a lakást egyedül. De ha őt nem zavarja, hogy koszos a fürdő, az már önmagában igénytelen. Napi 10 perc alatt rendbe lehet tenni, egy jó alapos takarítás is max fél óra.

Aki koszos kádba képes beleülni, azt én már nem tudom ápoltnak nevezni.

2016. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy vagyok ezzel, hogy amit otthon lát egy lány, nő, azt hozza magával, azt követi automatikusan is, mint beépült, rögzült minta. Szóval én nem járnék olyan nővel, aki igénytelen családból való. Sajnálom, az én családom igényes, tisztaság van nálunk, erre neveltek engem is. Fontos a családi háttér. Nem arra értem, hogy nem lehetnek elváltak a szülei, de legyenek tiszták, igényesek, rendszeretők. Ha ez nincs meg, én sem érezném magam komfortosan. Másrészről mi nagyon vendégszeretőek vagyunk, tehát ha engem nem látnak szívesen vendégül, nem "nyalják ki a seggem, amikor ott vagyok (persze segítségemet felajánlom), akkor szintén felejtős". Szóval ha téged zavar, hogy ilyen a családja és legfőképp benne is zavar ez-az, később csak rosszabb lesz és jobban fog zavarni. El kell döntened, ha annyira szeretnéd, szerintem az összeköltözésen sem vacillálnál.
2016. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Végeredményben a családja kedves, de vannak szeszélyeik. Nem utálnak engem, eddig még. barátnőm azt mondja hogy igyekszik takarítani, de elege van az egészből és nem tud ellene mit tenni. Dolgozni jár ő egyedül, meg az apja is dolgozik. Viszont elgondolkodtató, amit eddig leírtatok nekem is megfordult a fejemben. A későbbiekben ha összeköltöznék vele bekerülnék egy olyan közösségbe ami számomra nem komfortos. Gondolkodom a szakításon, lehet több értelme lenne mint ezt az egészet erőltetni, már sok ez nekem. PEdig mikor először találkoztam barátnőmmel nem tűnt fel és nem is gondoltam volna hogy egy sz.rkupac az otthonuk. Meglepett rendesen.


Mondjuk engem egyszer az apja viselkedése kicsit megsértett, asszem névnapra vagy születésnapra vittem neki egy üveg bort, igaz egy két hét csúszással adtam át, de átadtam, akkor tudtam csak elmenni, este felbontottuk, nem volt egy nagy durranás, pedig kb 1300 forintot fizettem érte, de iható volt. Erre azt mondja elég gyenge aztán fogott egy tölcsért és visszaöntötte az üvegbe. Kissé sértő volt de kénytelen voltam lenyelni, de szerintem ez elég gusztustalan viselkedés és nem felejtettem el.

2016. dec. 25. 15:18
 8/19 A kérdező kommentje:
Elképesztő egyébként hogy azt mondják nem a családját kell elvenned, szeretned a lánynak, hanem magát azt a személyt akit szeretsz, de mégis ha belegondolunk sokat számít milyen a másik körülménye és a családja. Ez a szívás..
2016. dec. 25. 15:20
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd megálmodom mi lesz.
2016. dec. 25. 17:53
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Ez a minta... mintha idomított kutya lenne.


Anyukám úgy főzött, hogy elájultál volna tőle, orgazmusszerű. Én semmit nem tudok


Mind egyéniségek vagyunk. Anyukám is retekben nőtt fel, mégsem ismertem nála rendszeretőbb ember. Nem egymás klónjai vagyunk.

2016. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!