Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Így kell bánni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Így kell bánni a másikkal?

Figyelt kérdés

21éves nő vagyok. Jelenleg 7 hónapja van kapcsolatom,a párom 22 éves . Előző kapcsolatom közel 6 évig tartott. Emiatt nincs nagyon sok tapasztalatom. A párom viselkedése egyre jobban "kiakaszt". Az utóbbi 2 hónapban kezdtünk el vitatkozni. Bármilyen mondatot mondtam tálat benne valamit amitől fel idegesítette magát és ekkor mindig azt vágta/vágja a fejemhez szinte már ordítva,hogy nem érdekelsz b*meg, lesz*lak, azt csinálsz amit akarsz. Értetlenül állok és azon gondolkodom,hogy mi rossszat mondhattam. Utóbbi időben egyre kevesebbet beszélek mert unom,hogy mindenen fenn tud akadni. Megsértődik és megharagszik ha nem az van amit ő akar és ekkor ezzel a mondatot mondja nekem: nem kell velem lenned, akkor keress magadnak valaki mást. Ez normális? Eltelik egy kis idő megnyugszik és mintha semmi se történt volna, jön oda hozzám és puszilgat ölelget szeretget. A legtöbb esetben szerethető oldalát mutatja amibe igazán szerelmes lettem, és ilyenkor nem tudok rá haragudni. Egyszerűen nem értem a viselkedését. A megismerkedésünk napjától szinte mindennap együtt alszunk mert ő ez igényli. Eleinte tetszett,hogy ilyen ragaszkodó de aztán elkezdett kitulajdonítani. Minden percet együtt kell tölteni. Ha egy kicsit is egyedül szeretnék lenni, akkor azt hozza fel,hogy biztos találkozgatok valakivel. Egyszerűen nem tudom ezeket a dolgokat értelmezni. Megmondta a kapcsolat elején,hogy kibírhatatlan személyisége van, de akkor nem gondoltam volna,hogy ez a dolog idáig fajulhat. Tanácsot szeretnék kérni,hogy miért csinálja ezt velem? Az ilyen viselkedést meddig lehet eltűrni ?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2016. dec. 31. 01:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Wall of text. :(
2016. dec. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdi csak kimutatni a foga fehérjét. Nem kötelező eltűrni. Ez csak sajnos rosszabb lesz, nem fogod tudni megváltoztatni.
2016. dec. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez szopómaskara. De cserélhető.
2016. dec. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
keress vkit aki normális
2016. dec. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, még a barátod is azt mondja, hogy nem érdekled, leszar, nem kell vele lenned, keress valaki mást.


Na akkor most szerinted mi a lepkeszárnyas pitypang fa szúkisujjat kellene csinálnod?

2016. dec. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatlan, fiatal és naiv vagy még. Nekem csak egyszer mondana ilyet egy férfi, hogy leszar ésatöbbi. Többet nem látna. Meg 21 évesen minden perced töltsd vele vagy megcsalod? Ne haragudj de ez nem egy egészséges kapcsolat, azonnal tedd lapátra.

30/N

2016. dec. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hülye a gyerek.keress egy normálisabbat.még ,ha szex miatt is vagy valakivel akkor sem muszáj a másikat sértegetni.férfiként mondom.
2016. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A hulladéknak lapáton a helye, kèrdező. Nem az életteredben.
2016. dec. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szergej55 ***** válasza:
77%
Szerintem addig fogsz vele maradni, amíg kibírhatatlanná válik az életed, nem akarod logikusan átlátni a helyzetedet. Kívánom, hogy mégse így legyen.
2016. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez az a tipikus narcisszikus fajta, aki minden mozdulatodban, minden tettedben, minden szavadban hibát keres, minden percedet ki akarja sajítítíni, és mindenről beszámoltat.

Így kezdődik a másik fél teljes pszichikai tönkretétele.

Egyre többször és egyre kellemetlenebbül fog megalázni, amíg teljesen elveszíted az egyéniségedet és az önbizalmadat.

Ismerem a fajtáját, menekülj, amíg nem késő!

2016. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!