Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség szerettem a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rsdante kérdése:

Segítség szerettem a barátnőmet de ő megcsalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. A barátnőmet összeakarták hozni egy másik fiúval és engem beakartam sározni, miszerint egy hazug és bizalmatlan és megcsalom a barátnőimet. DE ez természetesen nem igaz. Mivel a barátnőm fiatal 17 éves és kicsit naiv elhitte a barátnőjének aki ezt az egészet kitervezte. Igaz a sráccal nem feküdt le és ezt biztos forrásból tudom, de rosszul esik nekem. Ahogy elképzelem, hogy együtt feküdtek az ágyon és ugyan úgy karolta őt ahogy én szoktam. Plusz étteremben is voltak négyesben a barátnője és annak a pasijával plusz még azzal a hülye gyerekkel és a barátnőm. Ha ez nem lenne elég még képeket is küldött a barátnője amitől azt hittem kórházba kerülök. Mikor szembesítettem a barátnőmet amit tett. Megbánta! Én meg megbocsájtottam neki, de túl tenni magam a mai napig nem tudtam a dolgon. A fiúval nem beszélt azóta letiltotta minden közösségoldalról és a barátnőjét is. DE nekem nehéz túltennem magam. Mondhatjuk, hogy kicsit jobban bízhatott volna bennem a barátnőm ezt én is elismerem, de fiatal és naiv, nem volt komoly kapcsolata. Nagyon szeretem mint ahogy a szavaimban is látni lehet. DE viszont nem tudom túl tenni magam, nagyon nehezen megy. Ha időt adok a kapcsolatomnak akkor félek, hogy egy másik fiúval jön össze amit nem szeretnék. Mivel beakarom bizonyítani, hogy ő az enyém és nem tudnak szétszakítani tőle. DE érzem hogy előbb utóbb én fogom elszakítani magamtól, hogy mindig felhozom a dolgot. Nem tudom túltenni magamat a dolgon. Fogalmam nincs, hogy legyen tovább. Biztos, hogy azt fogjátok írni, hogy adjak az egésznek időt legyen szünet vagy hagyjam el. Mert ő a hibás. Ő rontotta el. De szükségem van egy segítségre nehezen bírom már. Folyton a rémálmok az őrületbe kergetnek. Nem akarok szakítani vele. De túl akarom tenni magam azon a dolgon amit tett.

2017. jan. 4. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

"Beakarom bizonyítani, hogy ő az enyém"

Nem,o nem a tied es nem is mase,o egy onallo no,ne akard kisajatitani.

Ha meg nem tudod feldolgozni ezt akkor hagyd el,mert idovel csak rosszabb lesz.

2017. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van kedves válaszoló. De azt a mondatót ne szó szerint értsd. A rossz akaróknak akarok bizonyítani, hogy nem tudnak szétszakítani. Próbálom magam túl tenni és már idáig fajultak a dolgok, hogy külső segítségre van szükségem. De nem tudok mire gondolni mikor vele vagyok. Folyton eszemben van.
2017. jan. 4. 01:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint en irok (elso komizo) miert erzem azt,hogy ez valamifele bosszu a naiv baratnodtol,vagy csak rosszul ertelmezem?
2017. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy megint te vagy!

Talán magamnak akarok bizonyítani, hogy nem tudnak tudják tönkre tenni a kapcsolatomat. Ha kicsit homályosan írom a sorjaimat, ne haragudj, szerelmes vagyok és nem tiszta az elmém. Csak kergetem azt a gondolatot, hogy felejtsem el azt amit tett. Működik is néha de elő tőr akaratlanul oda lyukadok ki és bántja őt amiért mindig felhozom a hibáját mivel lelkiismeret furdalása van.

2017. jan. 4. 01:44
 5/11 BigGeorge ***** válasza:
100%

Látom nagyon kivagy. Kicsit zavaros a történet de végülis akkor hogyan is csalt meg? Együtt aludt a fiúval de nem volt szex?

Meg azt sem értem annyira hogyan tudta a "barátnője" kivitelezni ezt a tervet? Mennyi idő alatt zajlott ez le? Te közbe mit csináltál? A barátnőd nem is kérdezett meg téged hogy igaz e amiket terjesztenek rólad? Kicsit kusza de nem számít igazából.


Amint írtad a barátnőd "fiatal és naiv" volt akkor betudjuk ennek? Ha 1 hónapja történt és nem tudtad túltenni magad rajta az még oké de ha mondjuk fél éve akkor ez így nem lesz jó. Az ,hogy ennyire ragaszkodsz ehhez a lányhoz, hogy fel sem merül a szakítás gondolata benned szintén nem túl egészséges rád nézve.


Gondolom a lány nem kapott érte "büntetést" hogy bármiféle következményt is érzékeltess vele elvégre a tenyereden hordozod.

"Ha időt adok a kapcsolatomnak akkor félek, hogy egy másik fiúval jön össze amit nem szeretnék" Ha összejönne közben egy másik fiúval akkor egyáltalán nem lenne érdemes tovább foglalkoznod a lánnyal.


Kicsit túlspilázod a dolgot, kicsit ragacs/papucs vagy már ne haragudj. Én a helyedben biztosan visszavettem volna a lány iránti érdeklődésemből egy 70%-al, nem foglalkoztam volna vele annyit magyarán kicsit leszßrtam volna. Had teperjen ő a bocsánatodért.

De szerintem te nem csináltál ilyet mert örültél ,hogy visszajött hozzád. Mivel még ilyen fiatal csajról van szó azt tudnod kell, hogy nem mindig az a legcélravezetőbb ha kimutatjuk az érzelmeinket mert így azt gondolja hogy bármit megtehet veled úgyis visszafogadnád.


Ne hozd fel neki mindig a dolgot mert ezzel is csak erősíted a saját önbizalomhiányodat és őt is kikészíted. És különben is mi értelme van folyton felhánytorgatni? Törődj kicsit magaddal is, ne hagyd hogy a szerelem elvegye az eszed (bár már szerintem késő). Rémálmaid vannak(?) és rettegsz, hogy elhagy? Nézz szembe a félelmeddel, mi van akkor ha elhagy? Akkor nem ő volt az "igazi" elhiheted. Benne van a pakliban és ha megtörténik nem omlunk össze.

Nagyon "futsz utána" érted amit mondok? Ezt ő is látja ez biztos.


Tehát mit tehetsz? Összeszeded magad és elhiszed hogy a barátnődnek te kellesz és nem csalna meg. Hagyod a témát és ha legközelebb eszedbe jut hessegesd el a gondolatod ne kezdj el rágódni rajta. Legyen egy kicsit több önbizalmad. Egy nőnél úgyis ez a legfontosabb szempont ezt nyugodtan elhiheted nekem :)

2017. jan. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát eléggé kivagyok, ezért is nehéz tisztán értelmesen leírnom a dolgokat. Nem volt szex ez 100%. Hát az egész úgy történt, hogy együtt tervelték ki, hogy lebuktassanak, leteszteljenek . Idő közben leállította a barátnőjét de ő csak folytatta tovább. Közben előtte már megtörtént a dolog, hogy együtt aludt és smárolt a fiúval és kézen fogva járkáltak a hátam mögött. Kb 3 hét alatt zajlott le minden. Novemberben történt az esett. Közben elvoltam a barátnőmmel úgy, hogy nem tudtam semmiről. Ez az, hogy nem kérdezett semmit sem meg. Tudom, hogy ez nem fő célpont, hogy fiatal és naiv de a mai napig nem értem miért akarta megtenni. Nem egészséges mert arra megy/ment ki a játék, hogy szakítsunk a barátnőmmel és nem akarok veszíteni. Kapott büntetést mert ridegen álltam hozzá utána. A többi dologról amit írtál teljesen igazat adott. Mindent értek amit mondok, és nagyon megnyugtatóak voltak a szavaid számomra. Csak van bennem egy enyhe büszkeség nem szeretnék újra pofára esni ha megbízok benne. Az utolsó 3 sorod nagyon megnyugtatott köszönöm neked ezeket a szavakat és, hogy rám szántál egy kis időt. Minden jót kívánok neked. :)
2017. jan. 4. 02:17
 7/11 BigGeorge ***** válasza:
100%

Szívesen a választ, ha egy kicsit megnyugodtál már az is valami. Mindenesetre még mindig nem teljesen értem a dolgot ne haragudj :D


Tehát akkor úgy indult a dolog, hogy barátnőd le akart tesztelni? Az ő "barátnője" meg ezt kihasználva besározott téged? Azért egy szájba talpalást megérdemelt volna ez a csaj.


Viszont az, hogy a hátad mögött kézenfogva járkáltak meg smárolgattak picit durva. Azért csinálta mert azt hitte Te meg ugyanígy megcsalod a háta mögött? Ha ez volt akkor ez még tényleg elmegy egy oltári naiv butaságnak a részéről, bár nagyon óvódás dolog.


Te tudod megmondani csak, hogy mennyire akart a barátnőd veled lenni, mennyire bánta meg mert mi ezt nem láttuk. Ha a barátnőjét is letiltotta akkor én azért megkockáztatnék egy kis bizalmat a csajnak mert akkor tényleg átverték őt is és megutálta őket valószínűleg.


De ez igazából teljesen mindegy a lényegen nem változtat! Ne rettegj attól, hogy elhagy. Ha el akar hagyni akkor el kell engedni mert már nem szeret igazán. Ilyenkor pedig minek tovább foglalkozni vele? El kell felejteni és továbblépni! Persze tudom, hogy ez mennyire nehéz valójában és így nekem most könnyű osztani az észt. De akkor is ez lenne a helyes döntés. Ebből pedig az következik, hogy felesleges rettegésben élned.


"nem szeretnék újra pofára esni ha megbízok benne"

A semmin aggódsz. Majd ha pofára esel újra akkor ráérsz agyalni, hogy mi legyen. Második esélyt még lehet adni de harmadikat már nem. Egyenlőre nyugodj meg és felejtsd el ami történt, ha ennyire szereted bízz meg benne! Te látod, te érzed a nonverbális jelekből, hogy még szeret-e téged. Ha tényleg megbánta, és olyan mint régen -mivel úgyis szereted- tedd meg neki a szívességet, hogy túllépsz a dolgon.

2017. jan. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Együtt aludt és smaroltak is.

Szerintem dugtak is.

Vagy megtudod bocsátani, vagy nem.

Én hagynám a fenébe, kevergesse legközelebb a barnat, más baratnojekent.

Szerintem hülyének vagy nézve.


Hogy derült ki ez az egész?

2017. jan. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül kérdeztem, hogy derült ki!

Ha magától elmondta, arra azt mondanám, méltányolható, hogy megtette.

Viszont, ha lebukott, lehet az egész csak mese habbal.... menti a menthetőt.

Ugye tudod, hogy egy nő sem ér annyit, hogy idegileg kicsinald magad? :)

2017. jan. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Az elején sajnáltalak, de a vége felé már azt mondanám a lánynak: "Menekülj! Ez egy őrült"

El tudom képzelni, hogy a barátnő miért akart besározni.

Lehet te hős szerelmesnek látod magad, de én egy rinyáló bizalmatlan alaknak aki lelki terror alatt tartja a lányt.

2017. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!